En
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردين 1396
کد 3191

همایش آموزشی دو روزه ی دوره تربیت مدرس انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان تهران

تحریریه خبر - بیش از 250 تن از نمایندگان فرماندار، معاونان آموزشی و مدرسان مناطق، در همایشی آموزشی دو روزه(سه شنبه و چهارشنبه) دوره تربیت مدرس انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان تهران، شرکت کردند.
"غلامحسین آرام" قائم مقام ستاد انتخابات شهرستان تهران و رییس کمیته آموزش، قوانین و آیین نامه های مرتبط با انتخابات و مورد نیاز مدیران اجرایی شعب اخذ رای را تشریح و به سووال های مطرح شده پاسخ داد.
درادامه "نادر جهان آرا " نماینده ی تام الاختیار مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان تهران در ستاد انتخابات در خصوص چگونگی انتخاب افراد مورد نیازدرمناطق و در شعب اخذ رای و نیز حوزه ی وظایف ومسوولیت آنان، مطالبی ارایه کرد.
"فرزانه مروستی" مربی آموزشی ستاد انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان تهران ، نیز در دو جلسه برگزار شده ، مواد قانونی و آیین نامه اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان تهران را تشریح کرد و به سووال های مطرح شده توسط حاضران پاسخ داد.
در ادامه "سعید بشیری" جانشین رییس کمیته آموزشی ستاد انتخابات فرمانداری تهران نیز علاوه بر مرور اهم قوانین ، جداول مقایسه ای انتخابات و نیز نکات اساسی و مهم مورد نیاز قبل ، حین و پس از اخذ رای را تشریح کرد.
درپایان در جلسه های روزهای سه شنبه و چهارشنبه، توسط بشیری و مروستی، آزمون پیش بینی شده برای برنامه آموزشی به منظور اطمینان لازم از کسب مهارت و اطلاعات لازم توسط مدیران اجرایی شعب اخذ رای برگزار شد./تمام.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 30 فروردين 1396
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 316
نظرات شما
captcha refresh