En
تاریخ : سه شنبه 29 فروردين 1396
کد 3185

فرمانداری تهران برگزار کرد

نشست هم اندیشی مدیران اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا

تحریریه خبر – نشست هم اندیشی بیش از 40 تن از نمایندگان فرماندار در شعبه های اخذ رای حوزه انتخابیه شهر تهران، ری و تجریش، نمایندگان ستاد انتخابات شهرستان تهران در مناطق و معاونان ساماندهی در ستادهای انتخاباتی مناطق(آموزش و پرورش)، روز سه شنبه به ریاست فرماندار حوزه انتخابیه و رییس هیات اجرایی، در فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان تهران، "عیسی فرهادی" در این جلسه که معاونان فرماندار و روسای کمیته های تخصصی ستاد انتخابات فرمانداری تهران نیز حضور داشتند به تفصیل فرایند برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را تشریح کرد.
 
معاون استاندارتهران، ضمن یادآوری نقش و جایگاه مدیران اجرایی انتخابات بویژه نمایندگان فرماندار در مدیریت شعبه های اخذ رای، از جمله گفت: اولویت با امور مربوط به انتخابات ریاست جمهوری از جمله شمارش آرا است و بعد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، چرا که انتخابات ریاست جمهوری بحث ملی است.
 
فرماندار حوزه انتخابیه و رییس هیات اجرایی، از زحمات شبانه روزی "علی اصغر ناصر بخت" معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران و مجموع کارکنان این معاونت به دلیل برگزاری موفق مرحله ثبت نام تقدیر کرد و گفت: اجرای دقیق و بدون مشکل نام نویسی از 3 هزار تن و تشکیل پرونده های آنان و سپس کسب رضایت مندی نامزدها، کار بزرگی بود که صورت گرفت و برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان فرمانداری تهران افزوده شد.  
 
پیش از سخنان فرهادی، "علی اصغر ناصربخت" رییس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان تهران، درخصوص بحث تعیین شعب اخذ رای و جانمایی آن ها، تامین نیروی انسانی صندوق ها، مرحله نام نویسی نامزدها که با موفقیت اجرایی شد، بحث تشکیل هیات اجرایی و رسیدگی به صلاحیت نامزدها، مطالبی را مطرح کرد و یادآور شد بحمدالله این مراحل با موفقیت و براساس برنامه زمانبندی شده، به لطف خداوند و و همت هیات اجرایی شهرستان تهران به خوبی و شایستگی انجام شد.    
 
"احمد اسمعیل وند" معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری تهران و رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان تهران، نیز طی سخنانی قوانین و آیین نامه های مهم مالی مربوط به انتخابات را یادآور شد.
وی همچنین در خصوص مباحثی از جمله ، ورود اطلاعات به سامانه انتخاباتی و تایید آن توسط نمایندگان فرماندار، پرداخت به موقع حق الزحمه ها و ثبت دقیق فرم های مربوطه، امور پشتیبانی ، ارایه فرم نظرسنجی در ارتباط با نحوه ی پشتیبانی شعبه های اخذ رای و تکمیل آن توسط اعضای شعب و نیز بحث مربوط به مساجد و پیش بینی حق الزحمه برای سرایداران مساجد، مطالبی را بیان کرد.
 
در ادامه این نشست، نمایندگان فرماندار در شعبه های اخذ رای حوزه انتخابیه شهر تهران، ری و تجریش، نمایندگان ستاد انتخابات شهرستان تهران در مناطق و معاونان ساماندهی در ستادهای انتخاباتی مناطق(آموزش و پرورش)  ضمن طرح مسائل حوزه تحت مدیریت خود، پیشنهادات و نظراتی را نیز ارایه کردند که فرماندار تهران در هر مورد رهنمودهای لازم را ارایه کرد./تمام   

 
 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 فروردين 1396
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 300
نظرات شما
captcha refresh