دوشنبه 11 ارديبهشت 1396_ 04 شعبان 1438 _ 1 مه 2017
تاریخ : دوشنبه 28 فروردين 1396     |     کد : 3181

جلسه هماهنگی برگزاری رژه روز ارتش در بخشداری آفتاب

تحریریه خبر - بیست و نهم فروردین (فردا) مصادف است با روز ارتش و برگزاری مراسم رژه یگان های تخصصی نیروهای مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران که همچون سال های قبل در جوار مرقد مطهر حضرت امام(ره) برگزار می شود.

به همین مناسبت و به منظور هر چه باشکوتر برگزاری این مراسم روز دوشنبه جلسه ی هم اندیشی و هماهنگی با حضور "محمود صوفی " بخشدار آفتاب، مسوولان و نمایندگان دستگاه های اجرایی و نیز نیروهای مسلح در محل بخشداری بخش آفتاب برگزار گردید.
 در مراسم رژه سال گذشته، جدیدترین دستاوردهای ارتش همزمان با 29 فروردین روز ارتش رونمایی شد.
بیشتر این تجهیزات به دست متخصصان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و بر اساس آخرین فناوری های دفاعی به صورت بومی طراحی و تولید شده بود.
در این مراسم بمب قاصد- موشک دامی ایکس 25 و ایکس 29 موشک  7PL-، موشک های دامی، موشکهای آموزشی ، موشک سجیل ، یاسر،- فکور - قاصد-فاب 500 ،‌زوبین، بمب 1000 پوندی از مقابل جایگاه عبور کردند 
همچنین در این مراسم جنگنده های F14، F5، F7، F4، صاعقه، میگ 29، و هواپیماهای سوخت رسان707، به اجرای مانور هوایی پرداختند.
یگان‌های حامل انواع موشک های ضد زره  ، دوش پرتاب و ‌یگان‌های واکنش سریع از مقابل جایگاه رژه رفتند .
 در این مراسم رئیس جمهوری، فرمانده کل ارتش، رئیس ستادکل نیروهای مسلح،  فرمانده نیروی زمینی ارتش و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح حضور داشتند./تمام.

 
 
 


روابط عمومی فرمانداری تهران 2
نوشته شده ساعت  11:31      تعداد بازدید  53
PDF چاپ