En
تاریخ : يکشنبه 24 بهمن 1395
کد 2994
"حسین  سروری" عزت، استقلال و امنیت امروز کشور و نظام را مرهون فداکاری ها و خونفشانی های شهدا و ایثارگران دانست و افزود: رهبری هوشمندانه و مشارکت پرشور اقشار مردم در حمایت از نهضت امام خمینی(ره)  دو شاخص مهم در پیروزی انقلاب و تاسیس جمهوری اسلامی بود.
وی همچنین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته  تشریح کرد و نیز عملکرد دولت در بخش های اقتصادی و برجام را موفقیت آمیزدانست. 
در ادامه این مراسم "سلامی" دهیار  روستای "همه سین" و خانم "کرمی"، دهیار روستای "هاجر آباد" به صورت جداگانه به ارایه گزارش هایی از اقدام ها و طرح های اجرا شده و مسائل روستاهای این بخش پرداخت .
مراسم جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور بخشدار  مرکزی از توابع شهرستان تهران و جمعی از مسوولان بخشداری مرکزی، رئیس و اعضای شورای اسلامی بخش، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای  بخش مرکزی، برگزار شد.
حضور پرشور اقشار مختلف مردم انقلابی روستاهای بخش مرکزی تهران از جلوه های ویژه ی این آیین بود که در مسجد صاحب الزمان روستای همه سین برگزار گردید.
این مراسم گرم و پرشور با اهدا جوایز به بسیجیان و دانش آموزان نمونه  بخش مرکزی از دست سروری بخشدار  مرکزی تهران و دهیاران به پایان رسید./تمام.