En
تاریخ : سه شنبه 19 بهمن 1395
کد 2961

فرماندار تهران: روابط عمومی حضرت زینب باعث ماندگاری تشیع و قیام امام حسین(ع) شد

تحریریه خبر - فرماندار تهران در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان تهران در اهمیت نقش روابط عمومی ها در سازمان ها به مساله ی پیام آوری و ابلاغ رسالت عاشوراییان اشاره کرد و گفت: عاشورا پیام آوری داشت تا سیره و رفتار عاشوراییان را به گوش جهانیان برساند و حضرت زینب (س) پیام آور آزادگی عاشورا بود.
به گزارش روز دوشنبه تحریریه خبر روابط عمومی فرمانداری تهران، "عیسی فرهادی" با یادآوری این موضوع که اگر حضرت زینب بیش از 1400 سال پیش نایل به این مهم شد امروز روابط عمومی یک  علم و یک سیستم است که در دانشگاه ها تدریس می شود، افزود: هر کسی می تواند تا سطح دکتری در این علم تحصیل کند و تاثیرگذاری ماندگار داشته باشد به شرطی که شیوه حضرت زینب را داشته باشد.
  وی گفت: فردی که  رسالت پیام‏رسانی را بر عهده می‏گیرد، باید از دشمن و اوضاع پیرامون خود درکی مناسب و صحیح داشته باشد تا بر انتقال مفاهیم حاصل از رویدادها و تفسیر مناسب آن ها به مخاطبان خاص و عام، فایق آید.
فرماندار تهران تصریح کرد: حضرت زینب کبری(س) علاوه بر برخورداری از دانش و علم عاشورایی، در بخش بقا و ماندگاری عاشورا، با استفاده از بالاترین متدها و روش های هنری، کوشش و تلاشی بی‏بدیل داشت.
معاون استاندار تهران در ادامه موقعیت شناسی و مخاطب شناسی در روابط عمومی با اهمیت خواند و گفت:
امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی در خور توجه است.
فرهادی دراین نشست که اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان تهران حضور داشتند با اشاره به این که هماهنگ حرکت کردن روابط عمومی ها تاثیرگذاری آنان را دو چندان می کند خواستارتعامل و همفکری بیشتر میان روابط عمومی ها برای یاری رساندن دولت در بخش های ارتباطات مردمی و آگاهی بخشی از دست آوردهای دولت از طریق این شورا شد.
وی درآغازسخنان خود ضمن تبریک وبزرگداشت دهه فجرانقلاب اسلامی و شهدای انقلاب به حادثه آتش سوزی مرکز تجاری پلاسکو و فداکاری آتش نشان و شهادت شماری از آنان و چند تن از شهروندان اشاره کرد و گفت: مشارکت مردم و ابراز احساسات مردمی درهمدردی با خانواده های این عزیزان بار دیگر وحدت میان شهروندان در شرایط سخت را به نمایش گذاشت.
فرهادی همچنین از تمامی آتشانشانان ، کارکنان شهرداری  و نیروی انتظامی برای ده روز کار و تلاش سخت و دشوار آور برداری وجستجو برای زیرآورماندگان تشکر و قدردانی کرد./تمام. 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط یوسف زادعلی
  • تعداد بازدید 478