En
تاریخ : چهارشنبه 22 مرداد 1393
کد 284

سد لتیان تا پاییز آب ذخیره دارد

خبرگزاری تسنیم: استاندار تهران گفت: آب ذخیره در سد لتیان خوب است، تا پاییز مشکلی نخواهیم داشت و جای نگرانی نیست این در حالی است که برخی منابع اعلام کرده بودند سد لتیان و لار تا ۴۰ روز دیگر آب خواهند داشت.

  حسین هاشمی در حاشیه جلسه هیئت نظارت و هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان تهران  در پاسخ به این‌که در گذشته مساجد برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی وهنری نقش محوری‌ داشتند اما اکنون شرایط اینگونه نیست،‌ اظهار داشت: نقش محوری مساجد کم نشده و فعالیت‌ کانون‌های مساجد بیش‌تر از گذشته شده است.

وی ادامه داد: موازی‌ کاری‌هایی وجود دارد که اگر هماهنگی و مرکز فرمانده وجود داشته باشدخروجی قوی‌تری حاصل خواهد شد که قرار‌ شد کمیسیون تخصصی مربوطه پیگیری‌های لازم را انجام دهند تا چارچوب و وظایف برای تعامل و همکاری بین همه مساجد و دستگاه‌های ذیربط مشخص و نتیجه آن به استانداری گزارش شود.

استاندار تهران تصریح کرد: بنده خواستار شدم در برنامه 5 ساله ششم نیز ماده واحده‌‌ای در این زمینه افزوده شود و تا آن تا به نتیجه رسیدن آن فعالیت‌‌ها ادامه می‌یابد و زمانی که به قانون تبدیل شد کار‌ها در همه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مربوط به امر فرهنگی و هنری راحت‌تر انجام شود.

وی تأکید کرد: نقش محوری مساجد کم‌رنگ نشده و باید این نقش را پررنگ‌تر کنیم.

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 133