En
تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1395
کد 2744

چمران: برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه های تهران بی توجهی به حقوق شهروندان است

تحریریه خبر - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از برگزاری نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های تهران در بزرگراه شهید چمران، گفت: برگزاری همزمان پنج نمایشگاه در این مکان نشان دهنده بی توجهی مسئولان ذی ربط به حقوق شهروندان تهران است.
به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، " مهدی چمران" روز یکشنبه در جلسه غیر علنی شورا با اشاره به برگزاری نمایشگاه پر ازدحام الکامپ در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در بزرگراه شهید چمران گفت: برای چندمین بار است که یادآوری می کنیم برگزاری نمایشگاه های پر ازدحام و چند نمایشگاه همزمان خلاف مقررات و توافقنامه با سازمان نمایشگاه ها است.
وی با بیان اینکه بار دیگر شاهد ترافیک پر ازدحام به واسطه نمایشگاه الکامپ در محورهای مواصلاتی محدوده بزرگراه شهید چمران بودیم، گفت: هر چند پلیس راهور تهران تلاش های گسترده ای برای روان سازی ترافیک داشت، اما پلیس راهنمایی و رانندگی نباید اجازه برگزاری این نمایشگاه را می داد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: بر اساس توافقی که با شهرداری، نیروی انتظامی و سازمان نمایشگاه ها منعقد شده برگزاری نمایشگاه های پر ازدحام و هم زمان خلاف مقررات است.
وی گفت: پایبند نبودن به این توافقنامه به معنای نقض آشکار حقوق شهروندان است و در چنین شرایطی آقایان 5 نمایشگاه بطور همزمان در این محل برگزار می کنند.
چمران افزود: تبعات و مشکلات برگزاری این نمایشگاه ها تنها متوجه مردمی است که از محورهای مجاور تردد می کنند./تمام.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 163