En
تاریخ : يکشنبه 2 آبان 1395
کد 2535
"غلامحسین آرام" در این نشست که همچنین نمایندگان استانداری تهران، ادارات، دستگاه ها و سازمان های تابعه و نیز اداره کل حریم ، بخشداران و مسوولان محلی حضور داشتند، در خصوص رسیدگی به برخی امور روستاهای " تلو" ، "همه سین " و "هاجرآباد" واقع در شمال شرق تهران و همجوار با منطقه 13 شهرداری تهران، با ارایه راه کارهایی خواستار اجرای سریع برنامه های عمرانی و روستایی این روستا ها شد.
وی با اشاره به اینکه اهالی این روستا ها حق دارند تا در زمینه مسائل رفاهی همچون داشتن آب شرب سالم و برق مورد نیاز بهره مند باشند، افزود: به همین منظور تسریع در اجرای پروژه های عمرانی نیمه تمام و نیز بهسازی جاده ها و معابر و صدور مجوز برای استفاده قانونی از برق ، ضروری است.
آرام همچنین با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز و اضافه بنا ها تصریح کرد که فرمانداری تهران در این ارتباط به شدت حساس است و اجازه هیچ گونه ساخت و ساز در بخش های ممنوع را نخواهد داد و با متخلفان به جد برخورد خواهد کرد.
وی در ادامه از حاضران در این جلسه خواست تا در حوزه های تحت مسوولیت خود مسائل مربوط به سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 را با جدیت دنبال کنند و زمینه تشویق و ترغیب مردم و نیز جمع آوری اطلاعات صحیح خانوارها را فراهم کنند.
حاضران در این نشست با طرح مسائل و مشکلاتی مرتبط با این روستاها و موضوع حریم شهرداری منطقه 13 تهران و این روستاها و نیز تداخل در برخی از مسوولیت ها ، مطالبی را مطرح کردند که در هر مورد توسط معاون فنی، عمرانی فرمانداری تهران و نماینده استانداری تهران توضیحاتی ارایه شد./تمام.