En
تاریخ : شنبه 11 مهر 1394
کد 1464

با تبليغات زودرس برخورد خواهيم كرد

فرماندار تهران گفت:‌ به دنبال این هستیم تا جلوی هرگونه تجمع غیرقانونی و بدون مجوز گرفته شود و برایمان فرقی نمی‌کند که این گردهمایی‌ها مربوط به کدام گروه و یا جریان باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران /عیسی فرهادی به تشریح تمهیدات در نظر گرفته شده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: مانع از این می‌شویم که از فرصت‌های پیش آمده سوءاستفاده شود و با تبلیغات زودرس برخورد خواهیم کرد.

 فرماندار تهران گفت : یکی از مباحث مربوط به انتخابات بحث افرادی است که می‌خواهند کاندیدا شوند، آن‌ها حرکاتی را انجام می‌دهند تا خودشان را به مردم معرفی کنند ما از این کار استقبال می‌کنیم و از هر جریانی هم که باشد برای‌مان فرقی ندارد،

فرهادی با اشاره به مباحث مربوط به برگزاري انتخابات ادامه داد: در انتخابات یکی روند و شیوه برگزاری انتخابات است که باید انجام شود که شامل شعب اخذ رای می‌شود در شهر تهران 4 هزار شعبه و 8 هزار صندوق داریم و کاری که باید انجام شود این است که آموزش و شناسایی نیروها صورت گیرد و پشتیبانی و تدارکات سایر فعالیت‌های مربوط به بحث‌های انتخاباتی انجام شود تا انتخابات سالمی را در پیش داشته باشیم.

 

وي افزود :‌ نکته دیگر به مسائلی بازمی گردد که خارج از فرمانداری است، مثل برگزاری همایش‌ها، به دنبال این هستیم تا جلوی هرگونه تجمع غیرقانونی و بدون مجوز گرفته شود و برایمان فرقی نمی‌کند که این گردهمایی‌ها مربوط به کدام گروه و یا جریان باشد. البته احزابی که مجوز دارند می‌توانند تجمعات و نشست‌های داخلی خودشان را در مساجد و مراکز خود داشته باشند و در این زمینه خیلی هم نیاز به مجوز وجود ندارد تنها به ما خبر می‌دهند تا برای برقراری امنیت اقدام کنیم.

وي در پايان  خاطر نشان كرد : مهم اين است كه فرمانداري تهران با عدم وجود گرايشات خاص حزبي درفرمانداري و در ميان مديران روبه رو است و در اين بين بنده و تمام دست اندركاران تمام تلاشمان بر بي طرفي در اين موضوع بزرگ است .