En
تاریخ : دوشنبه 30 شهريور 1394
کد 1428

معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران جزئیات صدورکارت بلیت مترو دانشجویی را تشریح کرد.

سید جعفرتشکری هاشمی در گفت وگو با خبرنگار«شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در خصوص صدور کارت بلیت برای دانشجویان و دانش‌آموزان، گفت: کارت مترو یک ساله با 50 درصد تخفیف به دانش آموزان و دانشجویان ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه برای ثبت نام کنندگانی که بین 10 تا 18 سال سن داشته باشند، کارت بلیت دانش آموزی صادر خواهد شد گفت: ثبت نام این کارت‌ها ازطریق سامانه بلیت الکترونیک به نشانی http://eticket.tehran.ir/ خواهد بود . دانشجویان و دانش‌آموزان برای خرید کارت بلیط ابتدا در سایت ثبت‌نام کنند و مدارک درخواستی را جهت تهیه هر کارت بر روی سایت قرار دهند تا بعد از تایید مدارک توسط کارشناسان کارت بلیط صادر شود و در نهایت نقص یا تایید مدارک به داوطلبان اعلام می‌شود. دانشجویان و دانش آموزان با دریافت این کارت‌ها تا سقف 50 درصد از تخفیف برخوردار خواهند شد.

درخواست شهرداری از دانشگاه‌ها

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در عین حال افزود: برای صدور کارت بلیت دانشجویی اگر دانشگاه‌ها به منظور افزایش رفاه، لیست دانشجویان متقاضی را اعلام کنند شهرداری می‌تواند به صورت انبوه این کارت‌های شخصی سازی شده را صادر و در اختیار دانشگاه مذکور قرار دهد تا دانشجویان راسا اقدام به ثبت نام نکنند.

معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران در خاتمه افزود: از مسئولان دانشگاه های پایتخت درخواست می شود لیست دانشجویان را برای صدور کارت بلیت در اختیار معاونت حمل ونقل شهرداری قرار دهند.