En
تاریخ : يکشنبه 29 شهريور 1394
کد 1425

سامانه استعلام معاینه فنی شهر تهران راه اندازی شد

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از راه اندازی سامانه استعلام معاینه فنی شهر تهران در پرتال معاینه فنی خودرو به آدرس www. Inspection.tehran.ir خبر داد.
به گزارش روزیکشنبه ایرنا از روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران ولی آذروش گفت: برای اطلاع شهروندان از آخرین وضعیت معاینه فنی خودروها ستاد این قابلیت را در پرتال معاینه فنی راه اندازی کرده است.
وی با بیان اینکه شهروندان می توانند با ورود شناسه خودرو (VIN) از مدت اعتبار معاینه فنی مطلع شوند افزود: اطلاعات سامانه تنها مختص به خودروهایی است که معاینه فنی خودروی خود را از یکی از مراکز 14گانه شهر تهران دریافت کرده باشند.
آذروش با تاکید بر اینکه با راه اندازی این سامانه شهروندان می توانند پیش از خرید خودرو به سهولت از آخرین وضعیت معاینه فنی مطلع شوند خاطر نشان کرد: در مراکز معاینه فنی با استفاده از تجهیزات مکانیزه و دانش تخصصی کارشناسان میزان آلایندگی خودرو، وضعیت کارکرد موتور، ایمنی خودرو و میزان عدول خودرو از شرایط استاندارد زمان تولید مورد بازبینی و کنترل قرار می گیرد.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های شهر تهران افزود: در مراکز معاینه فنی مراجعه کنندگان می توانند با بررسی قسمت های زیر خودرو از میزان پوسیدگی شاسی و بدنه، وضعیت اهرم بندی فرمان و سیستم اگزوز خودرو خود مطلع شوند.
وی تاکید کرد: شهروندان پیش از خرید خودرو حتما به همراه فروشنده برای کنترل وضعیت خودرو به یکی از مراکز معاینه فنی مراجعه کنند.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 1091