En
تاریخ : شنبه 28 شهريور 1394
کد 1423

بررسی مشکلات حضور شرکت آزادراه تهران – شمال بر راه روستایی طالون

بخشدار کن : راه روستایی برای حجم خاصی از تردد طراحی شده است و ظرفیت تردد ماشین آلات سنگین شرکت آزادراه را ندارد و این شرکت بایستی در تعمیر و نگهداری این مسیرها با سایر دستگاهها همکاری لازم را داشته باشد .
   به گزارش روابط عمومی بخشداری کن جلسه بررسی مشکلات راه دسترسی روستای طالون با حضور بخشدار ، شورای روستای طالون ، نمایندگانی از شرکت آزادراه تهران – شمال ، معاون اداره راه و شهرسازی تهران و مدیر منابع طبیعی تهران در محل بخشداری تشکیل شد .
   در ابتدای جلسه بخشدار کن با تشکر از حضور مدعوین گفت : راه روستایی برای حجم خاصی از تردد طراحی شده است و ظرفیت تردد ماشین آلات سنگین شرکت آزادراه  را ندارد و این شرکت بایستی در تعمیر و نگهداری مسیر با سایر دستگاهها همکاری لازم را داشته باشد .  
 دهقانی بااشاره به تفاهم نامه مورخ 22/02/83 بین شرکت آزادراه تهران – شمال  و شورای روستای طالون گفت : طبق تفاهم نامه مذکور این شرکت تعهدکرده بود حداکثر طی 280 روز جاده را عریض و سپس آسفالت نماید اما متاسفانه تاکنون اقدام اساسی صورت نگرفته است . 
   در ادامه مدیر امور اراضی شرکت آزادراه با تشکر از همکاری مردم منطقه و مسئولین گفت : نگاه مسئولین پروژه برحل مسائل جنبی روستاهای اطراف است و با توجه به فضای مناسب ایجاد شده حل مشکلات پیش رو آسانتر شده است .   
یگانه با اشاره به اقدامات انجام شده در تعمیر و مرمت راه روستایی طالون گفت : قطعاً وضعیت موجود نامحدود است و شرکت بزرگراه آماده است متناسب با نقشی که در تخریب این راه داشته نهایت همکاری را با دستگاههای ذیربط داشته باشد .  
 عالمی کمالپور معاون اداره راه و شهرسازی تهران نیز با اشاره به بودجه محدود بابت ترمیم راههای روستایی گفت : خرابی عمده جاده بابت تردد خودروهای بزرگراه است   و تردد روزانه مردم طالون کمتر از 40 دستگاه است . وی پیشنهاد کرد : تمامی شرکتهای زیرمجموعه بزرگراه دارای آرم یکسان باشند تا هماهنگی بیشتری ایجاد شود .  
 مبشر رییس اداره منابع طبیعی تهران ضمن انتقاد از شرکت ازادراه بابت دپوی نخاله ها در حریم رودخانه طالون گفت : سیلابهای تهران از طریق واریزه ای خسارت می زنند و دپوی غیراستاندارد  می تواند عواقب خطرناکی برای کل بخش کن داشته باشد .  
 در پایان فاضلی عضو شورای طالون گفت : نمی گوییم کار انجام نشود بلکه به شما  هم کمک می کنیم اما باید روال کار بصورتی باشد که مردم روستا متضرر نشده و منطقه نیز نابود نشود .
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 710