En
تاریخ : چهارشنبه 18 شهريور 1394
کد 1401

نمایشگاه زنان و تولید ملی در تهران گشایش یافت

هفتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی در آیینی با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مدیران شهری، روز چهارشنبه در بوستان گفت و گو کار خود را آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا در این دوره از نمایشگاه 75 شرکت داخلی برتر مشارکت دارند که 26 شرکت آن برای نخستین بار تجربه حضور پیدا کرده اند.
بر اساس این گزارش پنج هزار و 763 نفر کار پشتیبانی و برگزاری این دوره از نمایشگاه را برعهده دارند که از این تعداد سه هزار و 934 نفر زن و یک هزار 485 نفر آنان نیز سرپرست خانوار می باشند.
پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه، کیف، کفش و مواد غذایی از اقلامی است که در هفتمین دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی عرضه می شود.
براساس اعلام ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران نظم تولیدکنندگان در طول برگزاری نمایشگاه و کیفیت تولیدات آنها از اهمیت زیادی برخوردار است و آن دسته از تولیدکنندگانی که محصولاتشان از کیفیت قابل قبولی برخوردار نباشد یا در طول مدت برگزاری نمایشگاه نظم را رعایت نکنند در دوره های بعدی برگزاری نمایشگاه از حضور آنها جلوگیری خواهد شد.
علاقمندان می توانند برای دیدن هفتمین دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی از 18 تا 27 شهریور ماه جاری از ساعت 10 تا 21 به بوستان گفت و گو مراجعه کنند.