En
تاریخ : دوشنبه 16 شهريور 1394
کد 1396

فرماندار تهران ضمن هشدار به افرادی که در صدد ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه رودخانه کن هستند از انجام بزرگترین مبارزه با این ساخت و سازها در منطقه کن طی سه روز گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: طی این سه روز 32 رستوران و مراکز مختلف در حاشیه رودخانه کن با همکاری دستگاه‌های ذیربط به ویژه نیروی انتظامی، راه و شهرسازی و شهرداران مناطق 22 و 5 تهران تخریب شدند که جای قدردانی از عملکرد مناسب همه این دستگاه‌ها وجود دارد.

وی تاکید کرد: اقدامات انجام شده در سه روز گذشته هشدار جدی است برای افرادی که سودای ساخت و سازهای غیرمجاز در سر دارند، بی تردید در مراحل بعدی در جهت پاکسازی و برخورد با همه افرادی که در حاشیه رودخانه کن دست به ساخت و ساز غیرمجاز زده‌اند، اقدام می کنیم.

فرماندار تهران ادامه داد: بیش از سه کیلومتر از حاشیه رودخانه کن در حال حاضر پاکسازی شده است که در راستای اجرای این مهم دستگاه قضایی حمایت‌های همه جانبه‌ای را انجام داده است و فرمانداری تهران و بخشداری کن با حضور فعال خود این اقدام بزرگ را عملی کردند؛ امیدواریم در آینده نیز این برخوردها مانع ساخت و سازهای غیرمجاز در سایر نقاط استان و شهرستان تهران شود.

فرهادی درباره وجود پرونده‌های تخریبی دیگر در این منطقه گفت: در حال حاضر پرونده تخریبی در کن نداریم؛ اما حدود 50 پرونده تشکیل شده که به محض صدور حکم برای تخریب آنها اقدام خواهیم کرد.