En
تاریخ : شنبه 14 شهريور 1394
کد 1386

سنندجی: 30 دستگاه اتوبوس به خط 7 اضافه می شود

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با بیان اینکه در خط 7 اتوبوسرانی 170 دستگاه اتوبوس فعال است گفت: تا پایان مهر ماه 30 دستگاه دیگر نیز به این خط اضافه می شود.
پیمان سنندجی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در خط 7 (تجریش - راه آهن) تعداد اتوبوس ها کم نیست خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی های جدید شرکت واحد، فاصله رسیدن اتوبوس ها به ایستگاه ها مشخص شده است و برنامه سفر براساس استانداردها تنظیم و در اختیار رانندگان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه باید هر 3 دقیقه یک دستگاه اتوبوس در ایستگاه باشد تصریح کرد: تراکم اتوبوس ها در گذشته زیاد بوده ولی در حال حاضر بر اساس یک زمان مشخص به ایستگاه می رسند که همین موضوع باعث شده تا شهروندان به اشتباه تعداد اتوبوس ها را کمتر ببینند.
سنندجی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 170 دستگاه اتوبوس در این خط فعالیت دارند اظهار کرد: صبح ها مشکل تردد وجود ندارد تنها در ساعت 4 تا 6 عصر با تراکم مسافر مواجه هستیم که از طریق افزایش تعداد دستگاه به رفع این مشکل پرداخته ایم.
وی با بیان اینکه با ارتقای سطح کیفیت اتوبوس ها 20 درصد افزایش جذب مسافر داشته ایم تصریح کرد: تا مهر ماه سال جاری تعداد 30 دستگاه اتوبوس به خط 7 اضافه می کنیم تا با 200 اتوبوس به مردم خدمت رسانی بهتری داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: شهرداری تهران 200 دستگاه اتوبوس دو کابین خریداری کرده که با وارد کردن این تعداد، اتوبوس های فرسوده از خط خارج می شوند.