En
تاریخ : سه شنبه 10 شهريور 1394
کد 1378

بخشدار کن : ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) باید در اولویت برنامه های این کمیته باشد .

عباس دهقانی با اشاره به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش کن و بویژه روستاها گفت : روستائیان توقعات بسیار کمی دارند و باید با ایجاد بسترهای مناسب از قبیل اشتغال پایدار وابستگی آنها را به نهادهای حمایتی کم کنیم .
   به گزارش روابط عمومی بخشداری کن : در دیدار مسئولان کمیته امداد شمال غرب تهران با بخشدار کن، وی ضمن تشکر از حضور ایشان و توجه ویژه کمیته امداد به بخش کن گفت : دادن مستمری های ماهانه به مددجویان مسکن موقتی است و در طولانی مدت جوابگو نمی باشد و باید با ایجاد بسترهای مناسب از قبیل : ایجاد اشتغال پایدار وابستگی های آنها را به نهادهای حمایتی کمتر کنیم .
وی ضمن تأکید بر الگو قرار دادن مددجویان موفق برای سایر مددجویان گفت : مجموعه بخشداری برای رفع محرومیت در منطقه همکاری خود را با کمیته امداد گسترش خواهد داد .    فلاح رئیس کمیته امداد شمالغرب تهران نیز با اشاره به فعالیتهای انجام شده در بخش کن گفت : این کمیته آماده است تا تمامی  مدد جویان بخش کن را تحت پوشش بیمه منازل قرار داده تا در صورت بروز حادثه از زیان های احتمالی به آن ها جلوگیری شود.
  در پایان اسماعیلی مسئول کمیته امداد منطقه 5 ضمن تشکر از پیگیریهای بخشداری از توزیع سبد حمایتی در بین مددجویان در آینده نزدیک خبر داد .