En
تاریخ : شنبه 24 مرداد 1394
کد 1338

عیسی فرهادی، فرماندار تهران ازبخش های مختلف سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) بازدیدکرد.

معاون استاندار و فرماندار تهران هدف از این بازدید را تقدیر و تشکر از عوامل اجرائی که سالانه به بیش از 50 هزار خانوار خدمات رسانی می کنند بیان کرد و همچنین شیوه و چگونگی سرعت بخشیدن و خدمات و رضایت مندی مردم دانست . وی افزود: ظرفیت فعلی بهشت زهرا (س) تا دو سال آینده خواهد بود که برای توسعه بهشت زهرا(س) طی سال های آتی باید برنامه ریزی صورت پذیرد.
    به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، عیسی فرهادی فرماندار تهران به همراه مهندس اکبر توکلی مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیه) ضمن بازدید از بخش های مختلف سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیه)از نزدیک در جریان اقدامات و برنامه های سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیه)و شهرداری حرم مطهر قرار گرفت و با آخرین طرح ها و پروژه ها به ویژه در حوزه خدمات رسانی به شهروندان تهرانی به صورت میدانی آشنا شد .   
وی همچنین در نشستی با حضور مهندس توکلی ،مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیه)و شهردار حرم مطهر و قائم مقام و معاونین و مدیران ستادی سازمان بهشت زهراء(سلام الله علیه)شرکت کرد و مهندس توکلی در مورد پروژه های اجرا شده در مجتمع عروجیان و مزار مطهر شهدا و صحن حرم حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) گزارشات مفصلی ارائه کرد.  
   در ادامه عیسی فرهادی، فرماندار تهران با حضور در سالن های تطهیر با تطهیرکنندگان به گفت و گو پرداخت و از نزدیک با نحوه ی خدمات رسانی در مجتمع عروجیان به شهروندان داغدار تهرانی آشنا شد.