En
تاریخ : دوشنبه 19 مرداد 1394
کد 1325

پذیرایی از شهروندان تهرانی در 22 میدان بزرگ پایتخت

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران گفت: بیش از 1000 شهربان در روز شهادت امام جعفر صادق (ع) رئیس مذهب جعفری با برگزاری مراسم عزاداری ، یاد و خاطره آن امام همام را گرامی خواهند داشت.

روابط عمومی شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، ابوالقاسم چیذری ضمن بیان مطالب فوق اظهار داشت: پیرو تأکیدات شهردار تهران مبنی بر تغییر رویکرد شهرداری تهران از یک نهاد خدماتی به یک نهاد خدماتی فرهنگی اجتماعی و پاسداشت هر چه بیشتر شعائر دینی بعدازظهر سه شنبه مراسم ویژه‌ای با حضور بیش از 1000 شهربان و مردم خداجوی شهر تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مراسم شهربانان از ساعت 6 بعداز ظهر حرکت خود را از میدان شهدا آغاز کرده و با ادامه مسیر به سمت میدان امام حسین(ع) در کنار مزار شهدای گمنام به عزاداری و برگزاری مراسم خواهند پرداخت.

مدیرعامل شرکت شهربان یکی دیگر از برنامه‌های این شرکت در روز شهادت امام صادق (ع) را راه اندازی 22 ایستگاه صلواتی در 22 میدان بزرگ شهر تهران عنوان و خاطرنشان کرد: شهربانان شهر تهران در این ایستگاه‌ها از شهروندان تهرانی پذیرایی خواهند کرد.

چیذری در پایان تأکید کرد: برگزاری با شکوه چنین رویدادهایی در کنار وظایفی که شهرداری تهران بر عهده این شرکت نهاده است می‌تواند منجر به ایجاد یک نوع آرامش معنوی در بین شهربانان نیز گردد.

انتهای پیام/