En
تاریخ : سه شنبه 26 خرداد 1394
کد 1174

حضورگسترده مردم درانتخابات مهم ترین هدف دستگاه های اجرایی تهران است

فرماندار تهران گفت: تمام دستگاه های اجرایی شهرستان تهران از هم اکنون مقدمات لازم برای حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات آینده را فراهم کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی  در نشست شورای اداری شهرستان تهران افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان با همکاری و هم افزایی با یکدیگر، مقدمات لازم را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم در آخر سال جاری را فراهم کنند.

وی با حائزاهمیت خواندن انتخابات آینده در شهرستان تهران گفت: بیش از دوهزار نفر در این انتخابات از حوزه این شهرستان داوطلب خواهند شد که از بین آنان 30 نفر انتخاب و به مجلس شورای اسلامی راه پیدا خواهند کرد.

فرهادی تصریح کرد: حضور این تعداد داوطلب و تعداد زیاد انتخاب شوندگان در تهران مسوولیت سنگینی را متوجه برگزار کنندگان انتخابات در تهران خواهد کرد.

معاون استاندار تهران تاکید کرد: همه دستگاه های اجرایی شهرستان باید برای کمک به هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات در کنار فرمانداری تهران قرارگیرند.

وی با بیان اینکه انتخابات آینده را مردم برگزار می کنند، گفت: دستگاه های اجرایی وظیفه دارند زمینه حضور گسترده را درانتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به بهترین نحو ممکن فراهم کنند.

فرهادی با اشاره به دومین سالگرد انتخابات باشکوه ریاست جمهوری سال 1392 افزود: برگزاری جشن بخاطر سالگرد این رویداد بزرگ، حداقل ارزش گذاشتن به انتخاب مردم قهرمان ایران است.