En
تاریخ : سه شنبه 26 خرداد 1394
کد 1172

خدمات رسانی مترو به شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر شهدای غواص

مدیر ارتباطات شرکت بهره برداری مترو تهران از بکارگیری حداکثر توان ناوگان مترو برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان مراسم تشییع پیکر شهدای غواص خبر داد.
به گزارش ایرنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، احسان مقدم گفت: مترو تهران 26 خرداد ماه به منظور خدمت رسانی حداکثری به شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر 270 شهید دفاع مقدس آمادگی کامل را دارد.

وی افزود: با توجه به استقرار ایستگاه میدان بهارستان در محل مراسم تشییع پیش بینی می شود که بسیاری از شرکت کنندگان از مترو برای جابجایی استفاده کنند و به همین منظور شرکت بهره برداری مترو تهران حداکثر توان ناوگان خود را برای خدمت رسانی به شهروندان منظور خواهد کرد.

مقدم با بیان اینکه حرکت قطارها در خط دو مترو تهران در زمان برگزاری مراسم هر 4 دقیقه یکبار خواهد بود تصریح کرد: برای جابجایی بهتر شهروندان، قطارهای فوق العاده هم اعزام خواهد شد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه ایستگاه بهارستان به طور ویژه آماده پذیرایی از شرکت کنندگان در مراسم تشییع است افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی و استقرار ایستگاه های صلواتی از جمله برنامه های جانبی است که در این ایستگاه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تا ساعاتی دیگر مراسم وداع با پیکرهای مطهر شهدای غواص و خط شکن در دانشگاه تهران آغاز خواهد شد و مردم مشتاق برای زیارت، وداع و تجدید پیمان با این شهدا گرد هم جمع می شوند گفت: برای جابجایی مردم در خط چهار مترو آمادگی لازم وجود دارد و قطارهای فوق العاده اعزام خواهند شد.*عصر شعری برای 175 غواص شهید

مقدم برنامه های فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران در ایام تشیع 175 شهید غواص دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: عصر امروز هم به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران مراسم عصر شعری با حضور تنی چند از شاعران برجسته در ایستگاه مترو شهدا واقع در ضلع شمالی میدان شهدا در خیابان هفده شهریور برگزار می شود.

وی اظهار داشت: مراسم اجرای سرود توسط 175 نفر از کارمندان معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در ایستگاه بهارستان با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اجرا می شود.

مراسم تشییع 270 شهید تازه تفحص شده، روز سه شنبه 26 خرداد ماه از ساعت 16 از میدان بهارستان مقابل درب غربی مجلس شورای اسلامی ایران به سوی معراج الشهدای تهران برپا خواهد شد.