En
تاریخ : يکشنبه 24 خرداد 1394
کد 1164

معاون فرماندار تهران: عزت و امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران گفت: عزت ، شرف ، استقلال و امنیت کنونی کشور مدیون فداکاری شهدا است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی فرمانداری تهران علی اصغر ناصر بخت روز یکشنبه در نشست کمیته هماهنگی امور خدماتی ، امنیتی انتظامی مراسم تجلیل و تشییع شهدای دفاع مقدس در محل فرمانداری تهران افزود: شهدا دین بزرگی بر گردن مسئولان و مردم دارند.

وی گفت: شهدا با فداکاری های خود حماسه آفریدند و عزت و سربلندی برای ایران و ایرانی به ارمغان آوردند.

ناصر بخت با اشاره به ناامنی هایی که گریبان کشورهای منطقه را فراگرفته است افزود : امنیت کنونی ایران نشان دهنده عظمت کار شهدا است.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران با بیان این مطلب که شهدای غواص گوشه ای از زوایای پنهان جنگ را برای نسل فعلی روشن کرده اند تصریح کرد: لحظه لحظه هشت سال دفاع مقدس دارای زوایایی است که در آینده برای مردم ایران نمایان خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای غواص در روز سه شنبه از ساعت 15 در میدان بهارستان تاکید کرد: تمام دستگاه های خدمت رسان برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم تلاش کنند.

ناصر بخت تصریح کرد: شهرداری تهران مسیرهای عبور پیکر شهدا را پوشش خدماتی دهد تا مردم بتوانند بهتر در این مراسم شرکت نمایند.

وی از متروی تهران و اتوبوسرانی تهران و حومه خواست نسبت به تامین وسایل حمل و نقل عمومی در این روز اقدامات ویژه به عمل آورند.