En
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394
کد 1126

استاندار تهران بر برگزاری باشکوه آیین های بزرگداشت امام راحل تاکید کرد

استاندار تهران گفت: دستگاه های اجرایی استان با همکاری مردم و استفاده از تمامی امکانات باید هرچه با شکوهتر آیین های بزرگداشت امام راحل را برگزار کنند.
به گزارش روزسه شنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران سیدحسین هاشمی در دیدار با حسین ساجدی نیا فرمانده انتطامی تهران بزرگ با تاکید بر لزوم همکاری دستگاه ها در برگزاری آیین های سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) افزود: همکاری خوب دستگاه ها به ویژه بین سپاه و نیروی انتظامی موجب می شود تا مراسم های بزرگداشت هر چه با شکوهتر برگزار شود.

وی اشاره به اهمیت تامین امکانات نیروی انتظامی در برگزاری مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی(ره) گفت: مجموعه نیروی انتظامی استان با تجربه ارزشمند خود تاکنون نشان داده که در برگزاری این مراسم تلاش های خوبی داشته است.

هاشمی با بیان اینکه در مدت 20ماهی که درخدمت مردم استان تهران هستیم در زمینه عملکرد نیروی انتظامی هیچ دغدغه ای نداشته ایم تصریح کرد: با وجود امکانات حداقلی که در اختیار نیروی انتظامی است همچنان شاهد پیشبرد اهداف نظام هستیم.

رییس شورای تامین استان تهران در ادامه با تاکید بر اهمیت برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت: خوشبختانه در برنامه ریزی ها نه تنها محدوده حرم در خدمت رسانی مورد توجه است بلکه در شهر تهران و دیگر شهرهای استان تهران هم شاهد توجه ویژه هستیم.

وی افزود: سال گذشته با وجود همه تلاش های انجام شده نواقصی به وجود آمد که گلایه هایی به همراه داشت و با تعامل بیشتر امسال این مشکلات مرتفع می شود و تلاش همه دستگاه ها بر خدمت رسانی به زایران حرم مطهر امام خمینی(ره) متمرکز است.

وی افزود: امسال برای شرکت 400 هزارزائران تهرانی در آیین بزرگداشت برنامه ریزی شده و استقبال و خدمات رسانی از دو روز پیش ازمراسم تا دو روز بعد از آن برنامه های خدمات رسانی ادامه دارد.

هاشمی با اشاره به اهمیت بکارگیری همه توان دستگاه ها در برگزاری مراسم باشکوه سالگرد ارتحال امام (ره) گفت: هرچه تلاش کنیم گوشه ای از زحماتی که امام خمینی(ره) برای این کشور انجام داد جبران نمی کند.

استاندار تهران تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب بارها در سخنانشان جایگاه رفیع امام خمینی(ره) را عنوان می کنند و امیدواریم امسال هم بتوانیم شاهد مراسمی باشکوه در بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران باشیم.

آیین بیست و ششمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی(ره) روز 14خرداد ماه جاری در حرم مطهر امام راحل برگزار می شود.