En
تاریخ : يکشنبه 3 خرداد 1394
کد 1096

جلسه فوریت های اجتماعی شهرستان تهران

جلسه فوریتهای اجتماعی شهرستان تهران به ریاست عیسی فرهادی فرماندار تهران و با حضور علی اصغر ناصر بخت معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تهران ، ایمان قربانی مشاور فرماندار تهران و دیگر اعضا با هدف تعیین ساختمان فوریت های اجتماعی و انتخاب مدیر این مرکز امروز در محل فرمانداری تهران برگزار شد .
عیسی فرهادی فرماندار تهران در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آزاد سازی خرمشهر گفت : فتح خرمشهر یک اقدام عظیم و فوق تصور بود به گونه ای که امام راحل در بیانات خود فرمودند : خرمشهر را خدا آزاد کرد .
وی افزود این بیان امام راحل دلالت بر عظمت آزاد سازی خرمشهر داشت زیرا باعث شد عملیات های متعدد دیگری در زمان جنگ برگزار شود و اجازه ندهد یک وجب از خاک میهن عزیزمان در چنگ دشمن باقی بماند .
فرهادی در ادامه با اشاره به وجود آسیب های اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی در تهران گفت : این آسیب ها اگر درمان نشوند چهره بیرونی نظام جمهوری اسلامی را مشوش خواهد کرد .
معاون استاندار تهران تاکید کرد :زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست آنگونه که توانست خرمشهر را آزاد سازد نتواند از پس درمان  آسیب های اجتماعی برآید .
وی تصریح کرد : باید ساماندهی آسیب های اجتماعی در تهران به نتیجه قطعی برسد زیرا ساماندهی آن بازخورد خوبی در اجتماع خواهد داشت .
فرهادی با اشاره به آمادگی کمپ های ترک اعتیاد شفق و کمر برای پذیرش آسیب دیدگان اجتماعی گفت : 2هزار نفر از آسیب دیدگان در هر دوره جمع آوری آن ها در سطح شهر به این کمپ ها منتقل خواهد شد
معاون استاندار تهران به تعیین ساختمان ویژه از سوی شهرداری و انتخاب مدیر تاکید کرد و افزود : رویکرد شهرداری تهران به امور اجتماعی پسندیده است .