En
تاریخ : چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394
کد 1092

لزوم تعامل آموزش و پرورش و آبفای شهری در حوزه آبرسانی مدارس / وصل انشعاب 4 مدرسه منطقه 21 با پیگیری فرمانداری تهران

غلامحسین آرام معاون فنی عمرانی فرمانداری تهران گفت : باید تعاملی بین آموزش و پرورش و شرکت آبفای شهری برقرار شود تا در حوزه آبرسانی مدارس شاهد کوچکترین مشکل و قطع انشعابی نباشیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، انشعاب آب شرب 4 مدرسه که در منطقه پیکان شهر از سوی متولی خصوصی آبرسانی این مدارس به علت بدهی معوق قطع شده بود، مجددا وصل شد.  آرام با اعلام این خبر اظهار داشت : این قطعی آب در 4 مدرسه پیکان شهر به علت بدهی معوق  این مدارس به متولی بخش خصوصی آب رسانی ایجاد شده بود که با پیگیری های فرمانداری تهران مرتفع شد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد : آبرسانی مدارس در منطقه 21 تهران که پیکان شهر نیز در این حوزه است، توسط بخش خصوصی انجام می شود و با این حال، شرکت آب و فاضلاب جهت آبرسانی آب به مدارس باید نظارت و مدیریت داشته باشد تا شاهد مشکلات اینچنینی نباشیم . البته آبرسانی دراین مدارس با تصویب هیئت امنای منطقه مذکور قطع انشعاب شده بود که با پیگیری های فرمانداری تهران مشکلی از این بابت وجود ندارد.

آرام در پایان نیز عنوان داشت : باید تعاملی بین آموزش و پرورش و شرکت آبفای شهری برقرار باشد تا شاهد مشکلات و موانع اینچنینی نباشیم، چرا آب به عنوان  عنصری حیاتی در محلی مانند مدارس تلقی می شود و نمی توان از کنار چنین مشکلاتی به سادگی عبور کرد .

معاون فنی وعمرانی فرماندار تهران تاکید داشت : باید ساماندهی لازم در این زمینه انجام شود تا با مدیریت و نظارت مناسب در این حوزه ترتیب اثر داده شده و شاهد حل وفصل موانعی از این دست باشیم .