En
تاریخ : چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394
کد 1090

رئیس سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران جزئیات راه‌اندازی خطوط تاکسی گردشگری را تشریح کرد.

فرزاد هوشیار در گفت‌وگو با خبرنگار«شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در تشریح جزئیات این طرح با بیان اینکه تاکسی‌های گردشگری با هدف جذب گردشگران در سطح تهران فعالیت خود را به زودی آغاز خواهند کرد گفت: مخاطب این تاکسی‌ها کردشگران تهرانی و مهمانان پایتخت هستند.

وی با بیان اینکه در حال رایزنی با شرکت تاکسی‌رانی هستیم تا یکی از اپراتورهای این سازمان به تاکسی گردشگری تبدیل شود، گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، دوره آموزشی برای این رانندگان در راستای شناسایی رینگ‌های گردشگری تهران برگزار خواهد شد.

هوشیار با بیان اینکه به زودی این تاکسی‌ها در شهر تردد خواهند کرد، افزود: شهروندان تهرانی یا میهمانان پایتخت می توانند با یک تماس تلفنی از خدمات تاکسی‌های گردشگری بهره گیرند و از مکانهای دیدنی پایتخت دیدن کنند.

رئیس سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از طراحی ایستگاه‌های ویژه برای تاکسی‌های گردشگری خبرداد و با بیان اینکه این تاکسی‌ها، در مبادی ورودی پایانه‌ها و فرودگاه‌ها مستقر خواهند شد گفت: این تاکسی‌ها در پنج محور گردشگری تهران از جمله تاریخی، مذهبی، تهران قدیم و... فعالیت خواهند کرد.

به گفته هوشیار، تاکسی‌های گردشگری در تهران به زودی در شهر تردد خواهند کرد.