En
تاریخ : چهارشنبه 23 ارديبهشت 1394
کد 1080

همایش هفته روابط عمومی در تهران برگزار می شود

مدیرروابط عمومی فرمانداری تهران گفت: مدیران روابط عمومی دستگاه ها و وزارتخانه های کشور راه های تحقق شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت را در همایش هفته روابط عمومی مورد بررسی قرار می دهند.
ایمان قربانی گفت: همایش هفته روابط عمومی در اولین روز این هفته با سخنرانی رییس سازمان حفاظت از محیط زیست ایران در روز 27 اردیبهشت در هتل المپیک تهران برگزار و پیشکسوتان روابط عمومی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی گفت: دومین روز هفته روابط عمومی با سخنرانی سید حسین هاشمی استاندار تهران در پیرامون اهداف روابط عمومی و جایگاه آن، در سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزارمی شود.

قربانی با بیان اینکه سومین روز هفته روابط عمومی به نام روابط عمومی و دانشگاه نامگذاری شده افزود: اساتید و فرهیختگان روابط عمومی و دانشگاه در این روز مورد تجلیل قرار می گیرند.

مدیرروابط عمومی فرماندار تهران با اشاره به نامگذاری چهارمین روز هفته روابط عمومی به نام مسوولیت اجتماعی و روابط عمومی گفت: مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی از چند گرمخانه شهرداری تهران در این روز دیدن خواهند کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در روزهای پنجم و ششم هفته روابط عمومی نیز برنامه های متنوعی برگزار می شود خاطر نشان کرد: روز ششم هفته روابط عمومی به محیط زیست اختصاص یافته و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی در این زمینه فعالیت هایی را خواهند داشت.

قربانی در ادامه با اشاره به تشکیل شورای روابط عمومی کلان شهر تهران که اردیبهشت سال گذشته و برای اولین بار در دولت تدبیر و امید کار خود را آغاز کرده تاکید کرد:هفت کمیته تخصصی حاصل فعالیت این شورا است که پژوهش و افکارسنجی، فرهنگی و تحقق شعارسال، تحول و نوآوری، تبلیغات و اطلاع رسانی، آموزش و ارزشیابی عملکرد عناوین این کمیته ها است.

مشاور فرماندار تهران با اشاره به برگزاری اولین دوره آموزشی ویژه مدیران روابط عمومی کلان شهر تهران گفت: کمیته آموزش این دوره را با هدف ارتقاء سطح توانمندی مدیران روابط عمومی برگزار کرده است.