En

آرشیو آرشیو اخبار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران از اجرای صد در صد ی پروژه های آبیاری تحت فشار خبر داد

(18)

تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران اجرای برنامه ابلاغی پروژه های آبیاری تحت فشار شهرستان تهران را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: این پروژه ها بیش از صد در صد اجرایی شده است.

يکشنبه 13 آبان 1397

دعوت فرماندار تهران از مردم شهید پرور تهران جهت حضور در مراسم پرشور یوم الله 13 آبان

(40)

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران خواستار حضور پررنگ مردم شهید پرور تهران در مراسم یوم الله 13 آبان(روز مبارزه با استکبار جهانی) شد.

شنبه 12 آبان 1397

در بخش آفتاب برگزار شد؛

کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در حوزه کشاورزی با محوریت اهمیت کشت دانه های روغنی

(30)

تحریریه خبر- برای تولید روغن مورد نیاز کشور از منظر پدافند غیر عامل کارگاه آموزشی اهمیت توسعه کشت دانه های روغنی نظیر کلزا در بخش آفتاب برگزار شد.

شنبه 12 آبان 1397

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران از اجرای صد در صدی پروژه های آموزشی ترویجی خبر داد

(31)

تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران ضمن اشاره به اجرای صد در صدی پروژه های آموزشی ترویجی این شهرستان اظهار داشت: به منظور توسعه دانش بهره برداران بخش کشاورزی با علم روز در راستای اقتصادی تر نمودن تولید با کاهش هزینه، بیش از 30 مورد کارگاه و دوره آموزشی ترویجی با شرکت حدود دو هزار نفر بهره بردار بخش کشاورزی در سطح این شهرستان برگزار گردیده است.

يکشنبه 6 آبان 1397

معاون فرماندار تهران : برگزاری جشنواره ها و امور فرهنگی، زمینه ساز ترویج و تثبیت رفتارهای درست در اجتماع است

(52)

تحریریه خبر- معاون برنامه ریزی، اداری مالی فرمانداری تهران در نشست فراهم ‏سازی مقدمات برگزاری جشنواره تهران فرهنگی ضمن اشاره به اهمیت فرهنگ سازی در جامعه گفت: برگزاری جشنواره ها و امور فرهنگی زمینه ساز ترویج و تثبیت رفتارهای درست در اجتماع است و نهادینه شدن هنجارها را در پی دارد.

يکشنبه 6 آبان 1397

فرماندار تهران: برگرداندن کودکان بازمانده از تعلیم و تربیت به مدارس و توانمندسازی افراد متکدی گام موثری در کاهش آسیب ها است

(75)

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران ضمن اشاره به ظرفیت مراکز بهاران افزود: با وجود ۱۳ مرکز بهاران می توانیم در راستای کاهش آسیب ها و بازگرداندن کودکان بازمانده از تحصیل ،تعلیم و تربیت به مدارس و در توانمندسازی افراد متکدی گام های موثری برداریم.

پنجشنبه 3 آبان 1397

در فرمانداری تهران برگزار شد؛

جلسه کارگروه هماهنگی بازارچه دائمی تولیدات و محصولات روستائیان شهرستان تهران

(47)

تحریریه خبر-اولین جلسه کارگروه هماهنگی بازارچه دائمی تولیدات و محصولات روستائیان شهرستان تهران به ریاست "غلامحسین آرام" معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران برگزار شد.

چهارشنبه 2 آبان 1397

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران از آزادسازی 2 هکتار از اراضی کشاورزی تهران از دست متصرفان خبر داد

(18)

تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران ضمن اشاره به تخریب 7 مورد دیوار کشی ها و ابنیه های در حال ساخت و جدول کشی های غیرمجاز شهرستان تهران گفت: 2 هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی این شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت.

چهارشنبه 2 آبان 1397

آیین تکریم و معارفه مسوول حراست فرمانداری تهران برگزار شد

(127)

تحریریه خبر- آیین تکریم و معارفه مسوول حراست فرمانداری تهران به ریاست "عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران و با حضور " علیمحمد اسلامی" مدیرکل حراست استانداری تهران و سایر مدیران در تالار اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.

چهارشنبه 2 آبان 1397

در فرمانداری تهران بررسی شد؛

مشکلات اراضی تقی آباد در کارگروه پسماند

(73)

تحریریه خبر- در راستای بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص مسائل ناشی از عدم تفکیک زباله و زباله گردی جلسه کارگروه ویژه مدیریت پسماند شهرستان تهران به ریاست معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران برگزار شد.

سه شنبه 1 آبان 1397