En

آرشیو آرشیو اخبار

بخشدار آفتاب: آموزش نیروهای زبده از اولویت های اصلی ستاد بحران بخش آفتاب است

(43)

تحریریه خبر- بخشدار آفتاب در اولین جلسه مدیریت بحران بخش آفتاب ضمن تاکید به آموزش نیروها در دستگاه های مختلف در مواقع بحران افزود: وجود نیروهای زبده در بروز وقایع ، خطرات احتمالی را کاهش داده و از اولویت ها ی اصلی ستاد بحران بخش است.

سه شنبه 29 آبان 1397

در بخشداری کن برگزار شد؛

جلسه اجرای شیوه نامه تغییر کاربری اتاق کارگری

(17)

تحریریه خبر- جلسه اجرای شیوه نامه تغییر کاربری اتاق کارگری به ریاست "غلامحسین آرام" معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران به منظور رفع موانع و مشکلات احداث اتاق کارگری در تالار اجتماعات بخشداری کن برگزار شد.

سه شنبه 29 آبان 1397

بخشدار کن: مسأله آموزش یکی از موضوعات مهم در پیشگیری و مبارزه با اعتیاد است

(15)

تحریریه خبر- " لطف الله پرندین" ضمن اشاره به آگاه سازی و اطلاع رسانی در خصوص مواد مخدر افزود: مسأله آموزش یکی از موضوعات مهم در پیشگیری و مبارزه با اعتیاد است.

سه شنبه 29 آبان 1397

حضور نمایندگان یونیسف در روستاهای بخش کن

(18)

تحریریه خبر- جلسه پویش مادران شیرده با همکاری هلال احمر در تالار اجتماعات بخشداری کن برای رفع مشکلات مادران شیرده ، کودکان بی سرپرست و خانواده های کم درآمد برگزار گردید.

سه شنبه 29 آبان 1397

فرماندار تهران درگذشت ناگهانی دکتر نوربخش و معاونش را تسلیت گفت

(54)

تحریریه خبر- " عیسی فرهادی" درگذشت ناگهانی رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون وی را تسلیت گفت.

جمعه 25 آبان 1397

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران: با برنامه‎ریزی، سازماندهی و پشتیبانی می توان به صورت حداکثری از ظرفیت‎ نمونه های بخش کشاورزی استفاده کرد

(21)

تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران ضمن اشاره به ظرفیت های موجود در حوزه کشاورزی افزود: استفاده حداکثری از ظرفیت‎ نمونه های بخش کشاورزی در گرو برنامه‎ریزی، سازماندهی و پشتیبانی از آن‎ها است.

دوشنبه 21 آبان 1397

بخشدار آفتاب: یکی از راه های توسعه ی فرهنگی روستاها، تعامل با پایگاه های بسیج است

(65)

تحریریه خبر- بخشدار آفتاب در جلسه امور شوراها و دهیاری های بخش آفتاب ضمن اشاره به تعامل و همکاری دهیاران با پایگاه های بسیج افزود: یکی از راه های توسعه ی فرهنگی روستاها، تعامل و همکاری با پایگاه های بسیج است .

دوشنبه 21 آبان 1397

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران: رفع آسیب های اجتماعی از دغدغه های اصلی مردم و مسوولین است

(46)

تحریریه خبر- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه آسیب های اجتماعی افزود: رفع آسیب های اجتماعی از دغدغه های اصلی مردم و مسوولین است و اقدامات مختلفی برای کاهش آن صورت گرفته که در بخش هایی موفقیت آمیز بوده است.

يکشنبه 20 آبان 1397

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران از کمپ های ترک اعتیاد بازدید نمود

(43)

تحریریه خبر- " عبدالعظیم رضایی" معاون فرماندار تهران روز دوشنبه از مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب ماده 16 شفق و کمپ ترک اعتیاد ماده 15 توسکا بازدید کرد.

سه شنبه 15 آبان 1397

حضور فرماندار تهران در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان

(59)

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران در سالروز بزرگداشت 13 آبان به همراه سایر اقشار مختلف مردم تهران، مقام ها و مسوولان سازمان ها، ادارات و نهاد ها همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی با شکوه مبارزه با استکبار جهانی شرکت نمود.

يکشنبه 13 آبان 1397