En

آرشیو

رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک خبر داد
ممنوعیت ورود خودروهای عمومی فاقد مجوز به محدوده طرح ترافیک از 15 تیر

(161)

رئیس واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: دارندگان خودروهای عمومی که نسبت به دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک اقدام نکرده‌اند، هر چه زودتر در این خصوص اقدام کنند، چرا که ورود خودروهای عمومی فاقد مجوز به محدوده طرح ترافیک از 15 تیر ممنوع می‌شود.

شنبه 7 تير 1393

ممنوعیت دریافت کمک‌‌های مردمی هنگام ثبت‌نام مدارس تهران/ لطفا تخلفات را اعلام کنید

(273)

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ممنوعیت دریافت کمک‌های مردمی هنگام ثبت‌نام گفت: خانواده‌ها مشکلات خود را از طریق ستادهای نظارت بر ثبت‌نام مناطق آموزش وپرورش و شماره تماس ۵۵۰۵۱۳۵۵ منعکس کنند.

شنبه 7 تير 1393

راهپیمایی رهایی یافتگان از اعتیاد در تهران

(178)

بیش از 200 نفر از رهایی یافتگان از اعتیاد صبح روز جمعه در راهپیمایی نمادین، فاصله میدان ولیعصر تا پارک لاله را طی کردند.

شنبه 7 تير 1393

هشدار فوری/ برای هر تهرانی در سال جاری 7 هزار بطری یک لیتری آب کم داریم

(163)

مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: برای تولید یک میلیارد و 35 میلیون مترمکعب آب برای سال 93 حدود 80 میلیون متر مکعب آب کم داریم. برای جبران این میزان به تشکیل کمیته‌های تامین، توزیع و مصرف آب اقدام کرده‌ایم. که بر اساس این رقم در سال 93 برای هز تهرانی حدود 7 هزار بطری آب معدنی 1 لیتری آب نیازداریم.

شنبه 7 تير 1393

تماشای فوتبال ایران و بوسنی در موسسه خیریه امام رضا (ع) با حضور فرماندار تهران

(213)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، همزمان با برگزاری فوتبال ایران و بوسنی عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران در موسسه خیریه امام رضا (ع) حضور یافت و به همراه کودکان این موسسه به تماشای فوتبال پرداخت.

پنجشنبه 5 تير 1393

رکورد هوای بهاری سالم در تهران شکسته شد

(173)

معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست تهران با بیان این که وضعیت کیفیت هوای تهران در سه ماه گذشته، شش روز پاک، 80 روز سالم و 7 روز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت، افزود: رکورد هوای بهاری سالم در تهران شکسته شد.

چهارشنبه 4 تير 1393

جلسه 3 ساعته استاندار تهران با وزیر نیرو در مورد آب پایتخت / طرح تصفیه کل فاضلاب تهران به سرعت انجام می شود

(212)

استاندار تهران در مورد موضوع کمبود آب در تهران گفت: امروز سه ساعت با وزیر نیرو جلسه داشتیم و نتیجه آن شد که طرح تصفیه کل فاضلاب تهران به سرعت انجام می شود.

چهارشنبه 4 تير 1393

اقدامات مربوط به جلوگيري از سبزيكاري با فاضلاب در استان تهران اعلام شد

(145)

سازمان جهاد كشاورزي استان تهران در راستاي وظايف قانوني خود در جهت جلوگيري از سبزيكاري با فاضلاب در استان اقدامات لازم را به مورد اجراء گذاشته است و اميد است كشاورزان و بهره برداران محترم با رعايت نكات بهداشتي در توليد محصول سالم گام هاي اساسي را بردارند.

سه شنبه 3 تير 1393

استاندار تهران: تمام پساب تهران بايد تصويه شود / وضعيت مصرف آب در تهران بحراني است

(225)

استاندار تهران گفت: در حال حاضر حجم پساب تهران نزدیک به 750 تا 800 میلیون متر مکعب است که از این میزان 220 میلیون متر مکعب تصفیه می‌شود و اگر مابقی پساب‌ها نیز تصفیه شوند به راحتی می‌توان اطمینان داد که بخش کشاورزی ما نجات می‌یابد.

سه شنبه 3 تير 1393

200 هزار مشترک تهرانی روزانه یک استخر آب مصرف می کنند!

(293)

به گفته مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان تهران، افزايش 4 درصدي مصرف آب و وجود 200هزار مشترك پر مصرف در تهران وضعيت آب اين استان را به بحران رسانده است.

سه شنبه 3 تير 1393