En

آرشیو آرشیو اخبار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران از اجرای صد در صدی پروژه های آموزشی ترویجی خبر داد

(24)

تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران ضمن اشاره به اجرای صد در صدی پروژه های آموزشی ترویجی این شهرستان اظهار داشت: به منظور توسعه دانش بهره برداران بخش کشاورزی با علم روز در راستای اقتصادی تر نمودن تولید با کاهش هزینه، بیش از 30 مورد کارگاه و دوره آموزشی ترویجی با شرکت حدود دو هزار نفر بهره بردار بخش کشاورزی در سطح این شهرستان برگزار گردیده است.

يکشنبه 6 آبان 1397

معاون فرماندار تهران : برگزاری جشنواره ها و امور فرهنگی، زمینه ساز ترویج و تثبیت رفتارهای درست در اجتماع است

(50)

تحریریه خبر- معاون برنامه ریزی، اداری مالی فرمانداری تهران در نشست فراهم ‏سازی مقدمات برگزاری جشنواره تهران فرهنگی ضمن اشاره به اهمیت فرهنگ سازی در جامعه گفت: برگزاری جشنواره ها و امور فرهنگی زمینه ساز ترویج و تثبیت رفتارهای درست در اجتماع است و نهادینه شدن هنجارها را در پی دارد.

يکشنبه 6 آبان 1397

فرماندار تهران: برگرداندن کودکان بازمانده از تعلیم و تربیت به مدارس و توانمندسازی افراد متکدی گام موثری در کاهش آسیب ها است

(71)

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران ضمن اشاره به ظرفیت مراکز بهاران افزود: با وجود ۱۳ مرکز بهاران می توانیم در راستای کاهش آسیب ها و بازگرداندن کودکان بازمانده از تحصیل ،تعلیم و تربیت به مدارس و در توانمندسازی افراد متکدی گام های موثری برداریم.

پنجشنبه 3 آبان 1397

در فرمانداری تهران برگزار شد؛

جلسه کارگروه هماهنگی بازارچه دائمی تولیدات و محصولات روستائیان شهرستان تهران

(45)

تحریریه خبر-اولین جلسه کارگروه هماهنگی بازارچه دائمی تولیدات و محصولات روستائیان شهرستان تهران به ریاست "غلامحسین آرام" معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران برگزار شد.

چهارشنبه 2 آبان 1397

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران از آزادسازی 2 هکتار از اراضی کشاورزی تهران از دست متصرفان خبر داد

(15)

تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران ضمن اشاره به تخریب 7 مورد دیوار کشی ها و ابنیه های در حال ساخت و جدول کشی های غیرمجاز شهرستان تهران گفت: 2 هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی این شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت.

چهارشنبه 2 آبان 1397

آیین تکریم و معارفه مسوول حراست فرمانداری تهران برگزار شد

(117)

تحریریه خبر- آیین تکریم و معارفه مسوول حراست فرمانداری تهران به ریاست "عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران و با حضور " علیمحمد اسلامی" مدیرکل حراست استانداری تهران و سایر مدیران در تالار اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.

چهارشنبه 2 آبان 1397

در فرمانداری تهران بررسی شد؛

مشکلات اراضی تقی آباد در کارگروه پسماند

(50)

تحریریه خبر- در راستای بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص مسائل ناشی از عدم تفکیک زباله و زباله گردی جلسه کارگروه ویژه مدیریت پسماند شهرستان تهران به ریاست معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران برگزار شد.

سه شنبه 1 آبان 1397

معاون فرماندار تهران: استفاده از آمار وقایع حیاتی در پیشبرد اهداف و برنامه ریزی برای حل آسیب های اجتماعی موثر است

(25)

تحریریه خبر- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران ضمن اشاره به اهمیت ثبت احوال در زندگی مردم افزود: ثبت وقایع حیاتی و آمار دقیق در این حوزه می تواند در پیشبرد اهداف و برنامه ریزی صحیح برای حل آسیب های اجتماعی موثر باشد.

سه شنبه 1 آبان 1397

فرماندار تهران: همه دستگاه های عضو مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی باید پیگیر موارد در رفع آسیب ها اجتماعی باشند

(29)

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران در جلسه مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی ضمن اشاره به حضور مستمر نماینده هر دستگاه در مجتمع گفت: مصوبات شورای اجتماعی کشور، شورای امنیت ملی و شورای عالی انقلاب اسلامی حکم قانون دارد و طبق این مصوبات در خصوص آسیب های اجتماعی همه دستگاه ها موظف به انجام و پیگیری موارد و رفع آسیب ها هستند.

سه شنبه 1 آبان 1397

فرماندار تهران: دریافت وجوه انشعابات از اماکن تجاری پس از تغییر شغل خلاف قانون است

(26)

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران در نشستی که به منظور اجرایی نمودن مصوبات مربوط به رفع مشکلات و معضلات مناطق مختلف تهران برگزار شد در خصوص انشعابات تجاری مربوط به اماکن تجاری بعد از تغییر شغل افزود: دریافت وجوه انشعابات از اماکن تجاری پس از تغییر شغل خلاف قانون است و با تغییر نوع شغل، تغییر کاربری رخ نداده که مشمول پرداخت عوارض باشد.

يکشنبه 29 مهر 1397