En
 سرشماری نفوس و مسکن
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فعال شدن امکان ویرایش اطلاعات در سامانه ثبت نام اینترنتی سرشماری

فعال شدن امکان ویرایش اطلاعات در سامانه ثبت نام اینترنتی سرشماری خانوارهایی که در سرشماری سال 95 به صورت اینترنتی اطلاعات خود را ثبت نموده اند در صورت نیاز می توانند با مراجعه به سامانه سرشماری اینترنتی به آدرس sarshomari95.ir نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایند.
جمعه 28 آبان 1395

جمعه 28 آبان آخرین روز سرشماری/ 91.4 درصد خانوارها ثبت اطلاعات شده اند

جمعه 28 آبان آخرین روز سرشماری/ 91.4 درصد خانوارها ثبت اطلاعات شده اند در حالی که روز جمعه فردا 28 آبان ماه مهلت سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 به پایان می رسد، تاکنون ٩١.٤ درصد خانوارهای کشور ، ثبت اطلاعات شده اند.
پنجشنبه 27 آبان 1395

رئیس مرکز آمار ایران مطرح کرد

ثبت‌نام بیش از 17 میلیون خانوار در سرشماری عمومی نفوس و مسکن/ 7 درصد از جمعیت کشور غایب بود‌ه‌اند

ثبت‌نام بیش از 17 میلیون خانوار در سرشماری عمومی نفوس و مسکن/ 7 درصد از جمعیت کشور غایب بود‌ه‌اند رئیس مرکز آمار ایران گفت: 17 میلیون و 500 هزار خانوار که جمعیتی بیش از 59 میلیون و 500 هزار نفر هستند تا‌کنون در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 شرکت کرده‌اند.
يکشنبه 23 آبان 1395

مشارکت خانوارهای تهرانی در سرشماری 95

بیش از 42 درصد خانوارهای تهرانی، ثبت اطلاعات شدند

بیش از 42 درصد خانوارهای تهرانی، ثبت اطلاعات شدند رییس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 شهرستان تهران، اعلان کرد: تا ساعت شش صبح امروز (شنبه)، 42.8 درصد خانوارهای تهرانی سرشماری شده اند.
شنبه 15 آبان 1395

ایران از کشورهای توسعه یافته جهان پیشی گرفت

مشارکت مردم در سرشماری غیر حضوری به 45.4 درصد رسید

مشارکت مردم در سرشماری غیر حضوری به 45.4 درصد رسید رییس مرکز آمار ایران اعلام کرد: میزان مشارکت مردم در سرشماری غیر حضوری (اینترنتی) نفوس و مسکن سال 95 تا ساعت شش بعد از ظهر روزجمعه به 45.4 درصد رسید که نه فقط اهداف ملی تامین شد بلکه از کشورهای توسعه یافته جهان نیز پیشی گرفتیم.
جمعه 30 مهر 1395

با ثبت نام اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95، از هدایا و جوائز، بهره مند شوید

با ثبت نام اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95، از هدایا و جوائز، بهره مند شوید تمامی خانوارهایی که به شکل اینترنتی اطلاعات آماری خود را تکمیل کنند، از دو گیگا بایت اینترنت رایگان بهره مند می شوند که اپراتورهای تلفن همراه واگذاری این هدیه را از روز دوشنبه آغاز کرده اند.
چهارشنبه 28 مهر 1395

معاون استاندار تهران: مشارکت مردم در سرشماری اینترنتی حاکی از اعتماد عمومی به دست اندرکاران این طرح است

معاون استاندار تهران:  مشارکت مردم در سرشماری اینترنتی حاکی از اعتماد عمومی به دست اندرکاران این طرح است معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران ، مشارکت مردم در مرحله اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 را قابل توجه و ستودنی خواند و افزود: این مشارکت تاکنون نشان دهنده اعتماد مردم به دست اندرکاران برگزاری این طرح مهم است.
چهارشنبه 28 مهر 1395

رکورد شکنی دوباره ایرانیان در جهان/مشارکت 41 درصدی در سرشماری

رکورد شکنی دوباره ایرانیان در جهان/مشارکت 41 درصدی در سرشماری رئیس مرکز آمار ایران از مشارکت 41 درصدی مردم ایران از آغاز طرح تا ساعت 10 صبح امروز خبر داد و گفت: این نرخ مشارکت در سرشماری های جهان بی نظیر و رکوردی جدید است.
چهارشنبه 28 مهر 1395

استقبال تهرانی ها از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95

فرماندار تهران: 30 درصد شهروندان تهرانی در طرح اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن شرکت کردند

فرماندار تهران: 30 درصد شهروندان تهرانی در طرح اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن شرکت کردند معاون استاندار و فرماندار تهران روز چهارشنبه با اشاره به استقبال شهروندان تهرانی از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 ، از مشارکت 30 درصدی شهروندان پایتخت در مرحله اینترنتی، خبر داد.
چهارشنبه 28 مهر 1395

عملیات میدانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 شهرستان تهران کلید خورد

عملیات میدانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95  شهرستان تهران کلید خورد مرحله عملیات میدانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 شهرستان تهران صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیران مرکز آمار ایران ، مقام های استانی، مدیران و فرمانداران استان تهران، اعضای شورای شهر، شهرداری تهران و دیگر مسوولان شهری و انتظامی، عملیات میدانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 شهرستان تهران کلید خورد.
چهارشنبه 28 مهر 1395