En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرماندار تهران: در راهپيمايي غيرقانوني اخير بازداشتي نداشتيم

معاون فرماندار تهران: در راهپيمايي غيرقانوني اخير بازداشتي نداشتيم معاون فرماندار تهران در مورد بازداشتي هاي اين راهپيمايي گفت: تا جایی که بنده خبر دارم خیر. کسی بازداشت نشده است.
چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393

6 روز پاک در تهران محصول سوخت پاک

6 روز پاک در تهران محصول سوخت پاک معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: با توجه به شاخص کیفیت هوا تهرانی‌ها ابتدای هفته را با هوای سالم آغاز کردند.
دوشنبه 22 ارديبهشت 1393

توضیح استانداری تهران درباره یک خبر

توضیح استانداری تهران درباره یک خبر در پی انتشار خبری ناصحیح درباره مسئولیت‌های استانداری تهران و موضوع تجمع غیر قانونی هفته گذشته اداره کل روابط عمومی استانداری تهران توضیحی را به شرح زیر منتشر کرد
دوشنبه 22 ارديبهشت 1393

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران برگزار شد

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران برگزار شد جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران تشکیل و مقرر شد که هرچه سریعتر نسبت به جمع آوری کمپ هایی که قادر به دریافت مجوز نشده و یا دچار مشکل و آسیب هستند ، اقدام گردد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

جلسه ستاد فضای سبز شهرستان تهران تشکیل شد

جلسه ستاد فضای سبز شهرستان تهران تشکیل شد بعدازظهر امروز جلسه ستاد فضای سبز شهرستان تهران به ریاست غلامحسین آرام تشکیل و از زحمات شهرداری تهران تقدیر شد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

تهران مجموعه مظلومی است

تهران مجموعه مظلومی است حسین طلا : سهم استان و شهرستان تهران در رابطه با آموزش ، بهداشت و حمل و نقل دچار مشکل است.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

هر کدام از مناطق تهران در حد یک شهرستان هستند

هر کدام از مناطق تهران در حد یک شهرستان هستند اسمعیل وند عنوان نمود : با تدبیر دولت، ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی طی چند ماه گذشته فعالیت‌های علمی و کارشناسی به جایگاه خود بازگشته است
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

43 درصد صرفه جویی در بحث انتخابات داشتیم

43 درصد صرفه جویی در بحث انتخابات داشتیم امیدی حوزه پشتیبانی را مربوط به امور جاری و انتخابات دانست و عنوان کرد: تمامی پرداخت‌ها انجام شده و هیچگونه بدهی در حوزه پشتیبانی نداریم
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

احمد اسمعیل وند به عنوان معاون برنامه ریزی و اداری مالی منصوب شد

احمد اسمعیل وند به عنوان معاون برنامه ریزی و اداری مالی منصوب شد در این مراسم مهدی امیدی معاون سابق برنامه ریزی و اداری مالی تودیع و احمد اسمعیل وند معارفه گردید .
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

تهران محروم‌ترین شهرستان از نظر تملک دارایی در کشور

تهران محروم‌ترین شهرستان از نظر تملک دارایی در کشور فرماندار تهران با اشاره به اینکه از هشت ماه گذشته تاکنون کاهش تورم را شاهد بوده‌ایم، گفت: دولت وعده داده است که تا پایان سال 93 تورم را به 25 درصد کاهش دهد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393