En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

توزیع گوشت قرمز کیلویی 15 هزار تومان در 4 نمایشگاه تهران

 توزیع گوشت قرمز کیلویی 15 هزار تومان در 4 نمایشگاه تهران معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران گفت : تمام کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان در ماه مبارک رمضان به طور کامل تأمین شده و گوشت قرمز کیلویی 16 هزارتومانی در دسترس شهروندان است.
يکشنبه 8 تير 1393

تهرانی ها ماهانه 570 میلیارد تومان یارانه می گیرند

 تهرانی ها ماهانه 570 میلیارد تومان یارانه می گیرند معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران گفت: هم اکنون سهم مردم استان تهران از دریافت یارانه نقدی در هر ماه 570 میلیارد تومان است که متأسفانه هیچ گونه هدایتی برای استفاده بهینه از این پول صورت نمی گیرد.
يکشنبه 8 تير 1393

بازدید از خانواده های متوفیان حادثه طوفان

بازدید از خانواده های متوفیان حادثه طوفان به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عصر روز چهارشنبه غلامحسین آرام معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با همراهی مسئولان اورژانس ، مدیریت بحران و جمعیت هلال احمر و شهرداران مناطق محل زندگی متوفیان حادثه طوفان مورخ 93/3/12 ، با خانواده های بازماندگان این طوفان دیدار نمودند.
شنبه 7 تير 1393

عضو کمیسیون عمران مجلس اعلام کرد:
تلاش شهرداری تهران به تنهایی برای احیای بافت فرسوده در تهران کافی نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس اعلام کرد:<br />تلاش شهرداری تهران به تنهایی برای احیای بافت فرسوده در تهران کافی نیست مطابق قوانین و اسناد بالا دستی 30 سازمان متولی احیای بافت فرسوده هستند که در این میان در پایتخت شهرداری تهران در سال‌های اخیر به وظایف قانونی خود در این حوزه به خوبی عمل کرده است اما در مقابل دولت به عنوان متولی اصلی احیاء بافت های فرسوده از برنامه توسعه کشور عقب مانده است.
شنبه 7 تير 1393

رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک خبر داد
ممنوعیت ورود خودروهای عمومی فاقد مجوز به محدوده طرح ترافیک از 15 تیر

رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک خبر داد<br />ممنوعیت ورود خودروهای عمومی فاقد مجوز به محدوده طرح ترافیک از 15 تیر رئیس واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: دارندگان خودروهای عمومی که نسبت به دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک اقدام نکرده‌اند، هر چه زودتر در این خصوص اقدام کنند، چرا که ورود خودروهای عمومی فاقد مجوز به محدوده طرح ترافیک از 15 تیر ممنوع می‌شود.
شنبه 7 تير 1393

ممنوعیت دریافت کمک‌‌های مردمی هنگام ثبت‌نام مدارس تهران/ لطفا تخلفات را اعلام کنید

 ممنوعیت دریافت کمک‌‌های مردمی هنگام ثبت‌نام مدارس تهران/ لطفا تخلفات را اعلام کنید مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ممنوعیت دریافت کمک‌های مردمی هنگام ثبت‌نام گفت: خانواده‌ها مشکلات خود را از طریق ستادهای نظارت بر ثبت‌نام مناطق آموزش وپرورش و شماره تماس ۵۵۰۵۱۳۵۵ منعکس کنند.
شنبه 7 تير 1393

راهپیمایی رهایی یافتگان از اعتیاد در تهران

راهپیمایی رهایی یافتگان از اعتیاد در تهران بیش از 200 نفر از رهایی یافتگان از اعتیاد صبح روز جمعه در راهپیمایی نمادین، فاصله میدان ولیعصر تا پارک لاله را طی کردند.
شنبه 7 تير 1393

هشدار فوری/ برای هر تهرانی در سال جاری 7 هزار بطری یک لیتری آب کم داریم

هشدار فوری/ برای هر تهرانی در سال جاری 7 هزار بطری یک لیتری آب کم داریم مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: برای تولید یک میلیارد و 35 میلیون مترمکعب آب برای سال 93 حدود 80 میلیون متر مکعب آب کم داریم. برای جبران این میزان به تشکیل کمیته‌های تامین، توزیع و مصرف آب اقدام کرده‌ایم. که بر اساس این رقم در سال 93 برای هز تهرانی حدود 7 هزار بطری آب معدنی 1 لیتری آب نیازداریم.
شنبه 7 تير 1393

تماشای فوتبال ایران و بوسنی در موسسه خیریه امام رضا (ع) با حضور فرماندار تهران

تماشای فوتبال ایران و بوسنی در موسسه خیریه امام رضا (ع) با حضور فرماندار تهران به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، همزمان با برگزاری فوتبال ایران و بوسنی عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران در موسسه خیریه امام رضا (ع) حضور یافت و به همراه کودکان این موسسه به تماشای فوتبال پرداخت.
پنجشنبه 5 تير 1393

رکورد هوای بهاری سالم در تهران شکسته شد

رکورد هوای بهاری سالم در تهران شکسته شد معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست تهران با بیان این که وضعیت کیفیت هوای تهران در سه ماه گذشته، شش روز پاک، 80 روز سالم و 7 روز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت، افزود: رکورد هوای بهاری سالم در تهران شکسته شد.
چهارشنبه 4 تير 1393