En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

وزارت بهداشت خبرداد: پایش سلامت میوه ها و سبزیجات تهران

 وزارت بهداشت خبرداد: پایش سلامت میوه ها و سبزیجات تهران معاون فنی نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: با سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران وارد تفاهم شده‌ایم که بتوانیم اختصاصا برای شهر تهران به صورت فصلی محصولات مختلف را بررسی کنیم.
يکشنبه 29 تير 1393

تقدیر استاندار از توانايي زنان سرپرست خانوار در توليد و صادرات/ لزوم افزايش سهم بانوان در صادرات

 تقدیر استاندار از توانايي زنان سرپرست خانوار در توليد و صادرات/ لزوم افزايش سهم بانوان در صادرات استاندار تهران گفت: زنان سرپرست خانوار مي توانند الگوي خوبي در زمينه اقتصاد باشند تا جايي كه توانمندي آنها در توليد به صادرات هم رسيده است و اين امر ستودني است.
چهارشنبه 25 تير 1393

جلسه هیأت امنای خیرین مدرسه ساز شهر تهران برگزار شد

جلسه هیأت امنای خیرین مدرسه ساز شهر تهران برگزار شد خبرگزاری پانا: مجمع عمومی عادی سالیانه مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران (انتخابات بازرسان) با حضور هاشمی استاندار تهران، حافظی رییس جامعه خیرین مدرسه ساز داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران و اعضای هیأت مدیره و هیأت امنای مجمع خیرین شهر تهران برگزار شد.
چهارشنبه 25 تير 1393

شرط جیره بندی نشدن آب در پایتخت

شرط جیره بندی نشدن آب در پایتخت استاندار تهران با بیان اینکه مردم تهران در 3 ماه گذشته حدود 3 درصد افزایش مصرف آب داشته اند، گفت: اگر مردم تهران در مصرف آب 20 درصد صرفه جویی کنند، تابستان را بدون جیره بندی پشت سر می گذاریم.
چهارشنبه 25 تير 1393

950 واحد غیرمجاز در بستر رودخانه تخریب شد/یکصد هزار خودروی فرسوده در تهران تردد می‌کنند

950 واحد غیرمجاز در بستر رودخانه تخریب شد/یکصد هزار خودروی فرسوده در تهران تردد می‌کنند استاندار تهران گفت: تاکنون 950 واحد غیرمجاز در بستر رودخانه با حکم قضایی تخریب شده است.
چهارشنبه 25 تير 1393

ابتكار: تهران 26 برابر ظرفيت از محيط زيست استفاده كرده است

 ابتكار: تهران 26 برابر ظرفيت از محيط زيست استفاده كرده است معاون رییس جمهور گفت:ما در خیلی از شاخص ها دقت نکردیم بنابراین در استان تهران 26 برابر از توان طبیعت که قانون خلقت خداوند است بهره می کشیم، کل کشور 3/5 برابر است که اگر دو برابر هم شود باز هم با بحران مواجه هستیم،همکاران در ابتدا باید سردمدار در اجرای قوانین و صرفه جویی های لازم باشند.
چهارشنبه 25 تير 1393

دستور استاندار تهران براي تفكيك آب شرب و غيرشرب / تهران را الگو مي كنيم

 دستور استاندار تهران براي تفكيك آب شرب و غيرشرب / تهران را الگو مي كنيم استاندار تهران گفت: تفکیک آب شرب و غیر شرب باید انجام گیرد و بهتر است تهران الگوی این امر باشد.
سه شنبه 24 تير 1393

خیرین مدرسه ساز به داد شهرک های مسکن مهر برسند/تهران محروم است

 خیرین مدرسه ساز به داد شهرک های مسکن مهر برسند/تهران محروم است استاندار تهران با ابراز نگرانی از امکانات ضعیف آموزشی و فرهنگی در سایت های مسکن مهر گفت: خیرین مدرسه ساز تهران به داد شهروندانی که در مسکن مهر ساکن هستند برسند.
سه شنبه 24 تير 1393

اشتغال در روستاها کمتر مورد توجه واقع شده است

اشتغال در روستاها کمتر مورد توجه واقع شده است فرماندار تهران گفت: علی رغم کارهای بسیار با ارزشی که در روستاها انجام شده اما کاراصلی که همان اشتغال روستاییان است کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
سه شنبه 24 تير 1393

توضیح وزارت بهداشت درباره کیفیت آب تهران

توضیح وزارت بهداشت درباره کیفیت آب تهران رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در پاسخ به برخی اظهارات درباره کیفیت آب تهران، تاکید کرد که در حال حاضر هیچ مشکلی متوجه کیفیت آب مصرفی نیست.
دوشنبه 23 تير 1393