En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سردار صفوی: انتقال پایتخت ممکن نیست

 سردار صفوی: انتقال پایتخت ممکن نیست دبیرهمایش تمرکززدایی و ساماندهی پایتخت با اشاره به این مطلب که انتقال پایتخت ممکن نیست گفت: مهمترین نیاز شهر تهران تمرکززدایی و ساماندهی است که باید به اساسی ترین دغدغه مسوولان و دولتمردان تبدیل شود.
دوشنبه 4 اسفند 1393

معاون استاندارتهران: یک هزارو600 نانوایی تهران آزاد پز می شوند

 معاون استاندارتهران: یک هزارو600 نانوایی تهران آزاد پز می شوند معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران گفت: یک هزارو600 نانوایی پایتخت در پی نشست تازه شورای آرد و نان تبدیل به آزاد پز می شوند.
دوشنبه 4 اسفند 1393

گزارش تصویری/بازدید فرماندار تهران از مجتمع آموزشی نوآور منطقه 3

گزارش تصویری/بازدید فرماندار تهران از مجتمع آموزشی نوآور منطقه 3 به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران به همراه ایمان قربانی مشاور فرماندار و رئیس روابط عمومی از مجتمع آموزشی دخترانه نوآور منطقه 3 تهران بازدید کردند. این دیدار با حضور دکتر فاضل قائم مقام وزیر آموزش و پرورش و مدیران منطقه 3 برگزار شد و هر کدام از گروه های آموزشی دانش آموزشی گزارشی از وضعیت خلاقیت و ابتکارات خود را ارائه نمودند.
دوشنبه 4 اسفند 1393

مهمترین دغدغه دولتمردان و سیاستمداران تمرکززدایی و ساماندهی پایتخت است

مهمترین دغدغه دولتمردان و سیاستمداران تمرکززدایی و ساماندهی پایتخت است مشاور و دستیار عالی مقام معظم رهبری گفت: مهمترین دغدغه دولتمردان، سیاستمداران و شهرداران و نیاز ما در تهران تمرکززدایی و ساماندهی در پایتخت است.
دوشنبه 4 اسفند 1393

پیام رئیس جمهور به همایش تمرکز زدایی و ساماندهی پایتخت

پیام رئیس جمهور به همایش تمرکز زدایی و ساماندهی پایتخت پیام رئیس جمهور در همایش تمرکز زدایی و ساماندهی پایتخت که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود، قرائت شد.
دوشنبه 4 اسفند 1393کاهش حضور قطار مترو در ایستگاه‌ها در آستانه نوروز

<br /><br />کاهش حضور قطار مترو در ایستگاه‌ها در آستانه نوروز مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران در مورد برنامه‌های مترو تهران در آستانه سال جدید به کاهش 25 درصدی سرفاصله حرکت در خطوط مترو خبر داد و گفت: در حال حاضر به طور متوسط 4.5 دقیقه زمان حضور قطار در ایستگاه‌ها است که در آستانه نوروز این زمان به 3.5 دقیقه کاهش می‌یابد.
يکشنبه 3 اسفند 1393

آغاز طرح نظارت کیفی و بهداشتی اماکن و محصولات میادین میوه و تره‌بار

آغاز طرح نظارت کیفی و بهداشتی اماکن و محصولات میادین میوه و تره‌بار قائم مقام سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از اجرای طرح نظارت کیفی و بهداشتی اماکن و محصولات میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از ابتدا تا پایان اسفند خبر داد.
يکشنبه 3 اسفند 1393

هوای تهران در شرایط سالم قرار گرفت

 هوای تهران در شرایط سالم قرار گرفت معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با افزایش آلاینده ها در شرایط سالم قرار دارد.
يکشنبه 3 اسفند 1393

باران آلودگی هوای تهران را شست

باران آلودگی هوای تهران را شست معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران در پی بارش نزولات آسمانی و کاهش چشمگیر میزان آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون، در شرایط پاک قرار گرفت.
شنبه 2 اسفند 1393

منتخبان خبرگان تمام وجودشان اطاعت از ولی امر باشد/ مسؤولان باید فرهنگ اسلامی را در جامعه حاکم کنند

منتخبان خبرگان تمام وجودشان اطاعت از ولی امر باشد/ مسؤولان باید فرهنگ اسلامی را در جامعه حاکم کنند آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی، در خطبه‌های نماز جمعه دیروز تهران،‌ اظهار کرد: مردم باید در انتخاب مسوولان دقت کنند و بصیرت و شناسایی کامل داشته باشند. چون انتخابی که بر مبنای اشتباه باشد یک فاجعه عظیم خواهد بود
شنبه 2 اسفند 1393