En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مهلت تحویل مدارک برای دریافت آرم طرح ترافیک تمدید شد

 مهلت تحویل مدارک برای دریافت آرم طرح ترافیک تمدید شد مدیر واحد صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تمدید مهلت ارائه مدارک آرم های طرح ترافیک برای سال 94 گفت: این مهلت از 10 اسفند ماه تا بیستم اسفند ماه تغییر یافت و متقاضیان می توانند مدارک خودرابه دفاتر خدمات الکترونیک شهر در مهلت تعیین شده ارائه دهند.
يکشنبه 10 اسفند 1393


رئیس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران خبر داد
ابلاغ دستورالعمل زیست‌محیطی به مناطق ۲۲ گانه تهران

<br />رئیس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران خبر داد<br />ابلاغ دستورالعمل زیست‌محیطی به مناطق ۲۲ گانه تهران رئیس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از برگزاری طرح پاکسازی خیابان ولیعصر(عج) در ۲۱ اسفندماه خبر داد و گفت: آموزش شهروندان برای حفاظت از محیط زیست و مقابله با انواع آلودگی‌ها، در اولویت برنامه‌های طرح استقبال از نوروز ۹۴ قرار گرفته است
شنبه 9 اسفند 1393

شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد

شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با وجود افزایش میانگین غلظت تمام آلاینده ها نسبت به روزجمعه در شرایط سالم قرار دارد.
شنبه 9 اسفند 1393


آیت الله صدیقی در نمازجمعه:

اقتصاد متکی به نفت با استقلال ما سازش ندارد

<br />آیت الله صدیقی در نمازجمعه:<br /><br />اقتصاد متکی به نفت با استقلال ما سازش ندارد یت الله صدیقی با تاکید بر اینکه اقتصاد متکی به نفت در اختیار ما نخواهد بود و با استقلال ما سازش ندارد گفت: دشمنان هر روز می توانند قیمت نفت را بالا و پایین کنند که به حساب خود ما را به زانو درآورند.
شنبه 9 اسفند 1393

چهارمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تهران

چهارمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تهران چهارمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تهران با حضور معاون استاندار و فرماندار تهران عیسی فرهادی و معاونین فرمانداری برگزار گردید.
چهارشنبه 6 اسفند 1393

نماز ماندگارترین سرمایه انسان است

نماز ماندگارترین سرمایه انسان است مراسم تقدیر از فعالان نمازخوان برتر فرمانداری تهران با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران برگزار شد.
سه شنبه 5 اسفند 1393

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تهران

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تهران تدبیر دولت در بخش بهداشت و درمان مشکلات را کاهش داده است.
سه شنبه 5 اسفند 1393

مسافران نوروزی درشش مسیر ورودی پایتخت اسکان می یابند

 مسافران نوروزی درشش مسیر ورودی پایتخت اسکان می یابند معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه محدودیتی برای اسکان مسافران نوروزی در پایتخت نداریم گفت: مسافران نوروزی درشش مسیر ورودی شهر تهران، اسکان داده می شوند.
سه شنبه 5 اسفند 1393

دانش آموزان خیر مدرسه ساز در تهران مدرسه احداث کردند

 دانش آموزان خیر مدرسه ساز در تهران مدرسه احداث کردند رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور با بیان اینکه فرهنگ حسنه مدرسه سازی به دانش آموزان نیز منتقل شده افزود: دانش آموزان خیر مدرسه ساز در تهران مدرسه احداث کردند.
سه شنبه 5 اسفند 1393

تهران امن‌ترین پایتخت در دنیا است/ تمرکززدایی با خروج کارمندان از تهران محقق نمی‌شود

تهران امن‌ترین پایتخت در دنیا است/ تمرکززدایی با خروج کارمندان از تهران محقق نمی‌شود فرمانده نیروی انتظامی کل کشور گفت: بر اساس آمارهای منتشر شده تهران جزو امن‌ترین پایتخت در دنیا است.
دوشنبه 4 اسفند 1393