En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

میزان زباله های تولیدی شهر تهران در روزهای پایانی سال به 12هزار تن می رسد

 میزان زباله های تولیدی شهر تهران در روزهای پایانی سال به 12هزار تن می رسد معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: روزانه حدود هفت هزار و 500 تن زباله در شهر تهران تولید می شود که این رقم در روزهای پایانی سال به 11 تا 12هزار تن می رسد.
سه شنبه 12 اسفند 1393

شورای عالی نظارت صلاحیت 922 نامزد رد صلاحیت شده انتخابات شورایاری ها را تایید کرد

 شورای عالی نظارت صلاحیت 922 نامزد رد صلاحیت شده انتخابات شورایاری ها را تایید کرد معاون سیاسی، انتظامی فرماندار تهران گفت: هیات اجرایی انتخابات شورایاری ها صلاحیت یک هزار و 654 داوطلب را رد کرده بود که شورای عالی نظارت در بررسی مجدد صلاحیت 922 نفر از این داوطلبان را تایید کرد.
سه شنبه 12 اسفند 1393

ایستگاه مترو میدان ولی عصر(عج) تهران به بهره برداری رسید

 ایستگاه مترو میدان ولی عصر(عج) تهران به بهره برداری رسید ایستگاه میدان ولی عصر(عج) بخشی از مسیر خط سه مترو تهران صبح دوشنبه در آیینی با حضورمحمدباقر قالیباف شهردار پایتخت و سایر مدیران شهری به بهره برداری رسید.
دوشنبه 11 اسفند 1393

وضعیت ناسالم امروز هوای تهران؛ چهارشنبه باران می‌بارد

 وضعیت ناسالم امروز هوای تهران؛ چهارشنبه باران می‌بارد معاون نظارت و پایش آلودگی هوای اداره کل محیط‌زیست استان تهران گفت: هوای امروز تهران ناسالم است.
دوشنبه 11 اسفند 1393

برداشت بی رویه از منابع و ذخایر آبی موجب کاهش کیفیت آب شرب مصرفی تهران می شود

 برداشت بی رویه از منابع و ذخایر آبی موجب کاهش کیفیت آب شرب مصرفی تهران می شود معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران گفت: برداشت بی رویه از ذخایر آبی و سدهای استان، موجب بروز مشکلات جدی از جمله کاهش کیفیت آب شرب مصرفی و افزایش حجم نیترات آن خواهد شد.
دوشنبه 11 اسفند 1393

قیمت مرغ تا ۱۵ اسفند کاهش می‌یابد/ توزیع مرغ گرم ۶۸۰۰ تومانی در میادین میوه و تره‌بار

قیمت مرغ تا ۱۵ اسفند کاهش می‌یابد/ توزیع مرغ گرم ۶۸۰۰ تومانی در میادین میوه و تره‌بار معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری تهران گفت: در حال حاضر در ۱۷۰ مرکز میادین میوه و تره‌بار قیمت مرغ از ۶۸۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان توزیع می‌شود و تا ۱۵ اسفند قیمت مرغ گرم کاهش می‌یابد.
يکشنبه 10 اسفند 1393

فرماندارتهران: هرگونه تخلف درانتخابات شورا یاری ها را پیگیری می کنیم

 فرماندارتهران: هرگونه تخلف درانتخابات شورا یاری ها را پیگیری می کنیم فرماندار تهران گفت: انتخابات شورا یاری های پایتخت با همکاری فرمانداری برگزار می شود و اگر تخلفی صورت گیرد به صورت جدی پیگیری می کنیم.
يکشنبه 10 اسفند 1393

پرتال جامع گردشگری پایتخت آغاز به کار کرد

پرتال جامع گردشگری پایتخت آغاز به کار کرد پرتال جامع گردشگری، تفریح، سرگرمی و اوقات فراغت شهر تهران با عنوان «بزنیم بیرون» با کمک شهرداری تهران و در آستانه سفرهای نوروزی شهروندان آغاز به کار کرد.
يکشنبه 10 اسفند 1393

33 هزارتن کالای اساسی از گمرک تهران ترخیص شد

 33 هزارتن کالای اساسی از گمرک تهران ترخیص شد مدیرکل گمرک تهران گفت: 33 هزار تن کالای اساسی از گمرک تهران در یازده ماه سال جاری ترخیص و روانه بازار مصرف شده است.
يکشنبه 10 اسفند 1393

65 هزار دانش آموز تهرانی آموزش های آتش نشانی فرا می گیرند

 65 هزار دانش آموز تهرانی آموزش های آتش نشانی فرا می گیرند مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به امضاء سند همکاری این سازمان با اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: در پی انعقاد این تفاهمنامه، 65 هزار دانش آموز تهرانی، آموزش های آتش نشانی را فرا می گیرند.
يکشنبه 10 اسفند 1393