En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهردار تهران: توسعه حمل و نقل عمومی ستون فقرات مبارزه با آلودگی هوا است

 شهردار تهران: توسعه حمل و نقل عمومی ستون فقرات مبارزه با آلودگی هوا است شهردار تهران گفت: حمل و نقل عمومی ستون فقرات مبارزه با آلودگی هوا و آلودگی صوتی است و مهمترین اصل در بحث توسعه حمل و نقل عمومی نیز گسترش شبکه ارتباطی مترو است.
چهارشنبه 24 دي 1393

درج هولوگرام بر روی گوشت قرمز بسته بندی در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران الزامی است

 درج هولوگرام بر روی گوشت قرمز بسته بندی در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران الزامی است مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از اجرای طرح الزام تولیدکنندگان گوشت قرمز بسته بندی به درج هولوگرام با برند شرکت های عرضه کننده در میادین و بازارهای این سازمان در سطح شهر تهران خبر داد.
چهارشنبه 24 دي 1393

فرماندار تهران خبر داد:اتمام 98 درصد از سفت‌کاری صحن حضرت زهرا (س)

فرماندار تهران خبر داد:اتمام 98 درصد از سفت‌کاری صحن حضرت زهرا (س) فرماندار تهران بااشاره به ساخت صحن حضرت زهرا (س) در جوار مرقد مطهر حضرت امیر المومنین در نجف اشرف گفت: سفت‌کاری بیش از 98 درصد از صحن حضرت زهرا (س) انجام شده است.
سه شنبه 23 دي 1393

کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت

کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت تهران - ایرنا - معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با توجه به افزایش غلظت آلاینده ها، در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
سه شنبه 23 دي 1393

بازدید وزیر محترم کشور از خانواده های معظم شهدا

بازدید وزیر محترم کشور از خانواده های معظم شهدا به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران عصر دیروز رحمانی فضلی وزیر کشور به همراه سید حسین هاشمی استاندار تهران و عیسی فرهادی فرماندار تهران به دیدار خانواده های معظم شهدا ، خانواده شهیدان حاجی شاه و جواد نیا رفتند و از مقام شامخ آنها تقدیر نمودند. در این دیدار جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند.
سه شنبه 23 دي 1393قائم مقام وزیر کشور: با انسجام و وحدت امنیت اجتماعی ایجاد می‌شود

<br /><br />قائم مقام وزیر کشور: با انسجام و وحدت امنیت اجتماعی ایجاد می‌شود قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی گفت: باید با انسجام و وحدت، امنیت اجتماعی را در کشور ایجاد کنیم.
دوشنبه 22 دي 1393زمان توزیع آرم‌های طرح ترافیک

<br /><br />زمان توزیع آرم‌های طرح ترافیک رئیس مرکز صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران از تحویل آرم های طرح ترافیک در ابتدای اسفندماه خبرداد.
دوشنبه 22 دي 1393

شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد

 شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با توجه به کاهش میانگین غلظت آلاینده ها، در شرایط سالم قرار دارد.
دوشنبه 22 دي 1393

تاكيد استاندار تهران بر خوداتكايي افراد تحت پوشش كميته امداد/ بودجه استان تهران ارتقا يافت

 تاكيد استاندار تهران بر خوداتكايي افراد تحت پوشش كميته امداد/ بودجه استان تهران ارتقا يافت استاندار تهران تحت پوشش قرار گرفتن حدود 4 میلیون نفر مددجو توسط کمیته امداد را مورد تقدیر قرار داد و گفت: باید تلاش کنیم افراد تحت پوشش خود اتکا شوند.
دوشنبه 22 دي 1393

هاشمي: بي نيازي استان تهران از بودجه دولتي و درآمد نفتي با تقويت بخش كشاورزي

 هاشمي: بي نيازي استان تهران از بودجه دولتي و درآمد نفتي با تقويت بخش كشاورزي استاندار تهران گفت: استان تهران در بخش کشاورزی چنانچه تقویت شود دیگر هیچگونه نیازی به بودجه دولت و درآمدهای نفتی ندارد و از طرفی حتی می تواند با توجه به توان و پتانسیل های خوبی که دارد ، چند استان ضعیف را هم تقویت کند
دوشنبه 22 دي 1393