En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ویژه برنامه‌های هفته سلامت در شهر تهران

ویژه برنامه‌های هفته سلامت در شهر تهران مدیرکل سلامت شهرداری تهران با اشاره به برنامه‌های هفته سلامت گفت:‌ سفره غذای سالم شامل نوشیدنی‌ها و غذاهای رژیمی با هدف آشنایی شهروندان با شاخص‌های غذای سالم و نحوه طبخ آن طی این هفته برگزار می‌شود.
شنبه 29 فروردين 1394

تهران روز به روز گرمتر می‌شود

تهران روز به روز گرمتر می‌شود یک کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه تهران روز به روز گرمتر می‌شود، گفت: امروز بارش پراکنده و خفیف همراه با وزش باد برای پایتخت پیش‌بینی شده است.
شنبه 29 فروردين 1394

نماز جمعه تهران

نماز جمعه تهران تقدیر خطیب نمازجمعه تهران از وزیر ارشاد/ کاری که در مورد عمره کردند کار مناسبی بود
شنبه 29 فروردين 1394

افتتاح دومین دارالقرآن پایتخت در شمال غرب تهران

افتتاح دومین دارالقرآن پایتخت در شمال غرب تهران دومین دارالقرآن مرکزی تهران و نخستین مجموعه شهربانوی شمال غرب پایتخت در منطقه دو به بهره برداری رسید.
شنبه 29 فروردين 1394

افزایش ۱۰ هزار صندلی به ناوگان سینمایی تهران

افزایش ۱۰ هزار صندلی به ناوگان سینمایی تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اضافه شدن ۱۰هزار صندلی به ناوگان سینمای شهر تهران، ورود شهرداری به حوزه مد و لباس و تکمیل نیمی از مساجد در حال ساخت در مجموعه ماموریت های سال ۹۴ این معاونت خبر داد.
چهارشنبه 26 فروردين 1394

تهران گرم می‌شود

تهران گرم می‌شود کارشناس سازمان هواشناسی از گرم‌ شدن تهران طی ۲ روز آینده خبر داد و آسمان تهران را در ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری پیش بینی کرد.
چهارشنبه 26 فروردين 1394

ایجاد مجتمع خدمات درون‌شهری برای تمرکز زدایی اصناف در پایتخت

ایجاد مجتمع خدمات درون‌شهری برای تمرکز زدایی اصناف در پایتخت مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از ایجاد مجتمع خدمات درون شهری برای تمرکز زدایی در تهران خبر داد و گفت: تشکیل هرگونه راسته تخصصی در پایتخت باعث ایجاد مزاحمت می‌شود.
چهارشنبه 26 فروردين 1394

اولین جلسه بخشداری کن با اعضای شورای اسلامی این بخش برگزار شد .

اولین جلسه بخشداری کن با اعضای شورای اسلامی این بخش برگزار شد . به گزارش روابط عمومی بخشداری کن عباس دهقانی بخشدار کن در این جلسه با تبریک سال جدید که به نام سال دولت ، ملت ، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است و تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) گفت : امسال که با نام حضرت زهرا آغاز شده سال پر برکتی برای مردم ایران است و همزمانی آن با میلاد حضرت زهرا (س) باعث شد نزولات آسمانی باریدن بگیرد .
چهارشنبه 26 فروردين 1394

جمعیت سازمان تامین اجتماعی از مرز 40 میلیون نفر گذشت

جمعیت سازمان تامین اجتماعی از مرز 40 میلیون نفر گذشت مشاور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی از مرز 40 میلیون نفر گذشت.
سه شنبه 25 فروردين 1394

شناسایی بیش از 300 بنای تاریخی برای نورپردازی

شناسایی بیش از 300 بنای تاریخی برای نورپردازی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از شناسایی بیش از 300 بنای تاریخی به منظور نورپردازی جداره های آن خبر داد و گفت: این بناها در محورهایی که به منظور بهبود فضاهای شهری و احیای زندگی شبانه در نظر گرفته شده است، قرار دارد
سه شنبه 25 فروردين 1394