En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تمهیدات لازم برای ورود دوچرخه برقی به تهران فراهم شود

تمهیدات لازم برای ورود دوچرخه برقی به تهران فراهم شود رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر گفت: ایجاد زیرساخت‌های لازم برای به کارگیری دوچرخه برقی به منظور کاهش تهدیدهای آلودگی صوتی تهران ضروری است.
يکشنبه 24 خرداد 1394

معاون فرماندار تهران: عزت و امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است.

معاون فرماندار تهران: عزت و امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است. معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران گفت: عزت ، شرف ، استقلال و امنیت کنونی کشور مدیون فداکاری شهدا است.
يکشنبه 24 خرداد 1394

کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس در شرایط ناسالم است

 کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس در شرایط ناسالم است مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای شهرداری تهران گفت: شدت وزش باد به همراه گرد و خاک در روز گذشته که افزایش آلودگی ناشی از غلظت ذرات معلق در هوا را در پی داشت موجب شد تا شاخص کیفیت هوای تهران اکنون برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار گیرد.
يکشنبه 24 خرداد 1394

توزیع روزانه بیش از 2300 تن میوه و تره بار ، محصولات پروتئینی و لبنی در ماه رمضان

توزیع روزانه بیش از 2300 تن میوه و تره بار ، محصولات پروتئینی و لبنی در ماه رمضان مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع روزانه بیش از 2300 تن میوه، سبزی، فرنگی، محصولات پروتئینی و لبنی و سایر محصولات در میادین و بازارهای سازمان در ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: اكيپ‎هاي سیار نظارتي در قالب طرح ضیافت ویژه ایام ماه مبارک رمضان به منظور خدمات رسانی مناسب به شهروندان تشکیل شده است.
يکشنبه 24 خرداد 1394

ایستگاه متروی عبدل آباد آماده بهره برداری است

 ایستگاه متروی عبدل آباد آماده بهره برداری است مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران و حومه با بیان اینکه ایستگاه متروی عبدل آباد آماده بهره برداری قرار گرفته افزود: در روزهای آینده شاهد افتتاح این ایستگاه مترو خواهیم بود.
يکشنبه 24 خرداد 1394

زمان اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در پایتخت تا پایان تابستان یک ساعت کاهش یافت

 زمان اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در پایتخت تا پایان تابستان یک ساعت کاهش یافت جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش زمان اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد از امروز(شنبه) تا پایان تابستان در پایتخت خبر داد و گفت: از امروز زمان پایان اجرای طرح زوج و فرد از ساعت 19 به 18 کاهش می یابد.
يکشنبه 24 خرداد 1394

برج میلاد تهران به استقبال ماه خدا رفت

 برج میلاد تهران به استقبال ماه خدا رفت مدیرعامل برج میلاد تهران ضمن تشریح ویژه برنامه های جشنواره رمضانی «شهرخدا» گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های مختلف این ماه برای شهروندان و بازدیدکنندگان برج میلاد تهران برپا می شود
يکشنبه 24 خرداد 1394

فرماندارتهران: ماه رمضان فرصت مناسب برای غنی سازی اوقات فراغت است

 فرماندارتهران: ماه رمضان فرصت مناسب برای غنی سازی اوقات فراغت است فرماندار تهران گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان است که باید دستگاه ها از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنند.
يکشنبه 24 خرداد 1394

ناصربخت : بررسی رفتار خارج از شئون اسلامی برخی بانوان در سطح شهر تهران در دستور کار ستاد صیانت از حقوق شهروندی

ناصربخت : بررسی رفتار خارج از شئون اسلامی برخی بانوان در سطح شهر تهران در دستور کار ستاد صیانت از حقوق شهروندی معاون سیاسی فرماندار تهران گفت : رفتارهای ناهنجار از سوی برخی از بانوان که به مبانی شرعی و اصول اخلاقی جامعه پایبند نبوده و در عمل مسیر قانون گریزی را در پیش گرفته اند در دستور کار ستاد صیانت از حقوق شهروندی قرار گرفت.
چهارشنبه 20 خرداد 1394

برگزاری همایش دوچرخه سواری

برگزاری همایش دوچرخه سواری معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری ویژه آقایان در راستای تحقق شعار «۸ ميليون آرزو - يك تهران آسمان آبی، زمين پاک» خبر داد.
چهارشنبه 20 خرداد 1394