En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار تهران مطرح کرد: لزوم صادرات مواد پروتئینی به کشورهای حوزه خلیج‌فارس

فرماندار تهران مطرح کرد: لزوم صادرات مواد پروتئینی به کشورهای حوزه خلیج‌فارس

فرماندار تهران مطرح کرد: لزوم صادرات مواد پروتئینی به کشورهای حوزه خلیج‌فارس فرماندار تهران با بیان اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان تهران باید تنظیم بازار انجام شود، گفت:‌ صادرات محصولات لبنی و گوشتی به کشورهای خلیج فارس برای ایجاد بازار مناسب باید مورد توجه قرار گیرد.
دوشنبه 1 شهريور 1395

فرماندار تهران: 12 باند ساماندهی تکدی گری در پایتخت شناسایی شد/جمع آوری یک هزار و 508 متکدی

فرماندار شهرستان تهران گفت: بیش از 12 باند ساماندهی تکدی گری در مناطق مختلف پایتخت شناسایی و برای اقدام و پیگیری قانونی به نیروی انتظامی معرفی شدند.

فرماندار شهرستان تهران گفت: بیش از 12 باند ساماندهی تکدی گری در مناطق مختلف پایتخت شناسایی و برای اقدام و پیگیری قانونی به نیروی انتظامی معرفی شدند. فرماندار شهرستان تهران گفت: بیش از 12 باند ساماندهی تکدی گری در مناطق مختلف پایتخت شناسایی و برای اقدام و پیگیری قانونی به نیروی انتظامی معرفی شدند.
يکشنبه 31 مرداد 1395

تشکیل یگان هوایی آتش‌نشانی در تهران/ برج میلاد و بوستان ولایت فرودگاه یگان آتش‌نشانی می‌شوند

تشکیل یگان هوایی آتش‌نشانی در تهران/ برج میلاد و بوستان ولایت فرودگاه یگان آتش‌نشانی می‌شوند مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از خرید دو فروند بالگرد برای یگان‌هوایی آتش‌نشانی تهران خبر داد.
شنبه 30 مرداد 1395

جزئیات تخفیف بلیت مترو در ساعات خلوت

 جزئیات تخفیف بلیت مترو در ساعات خلوت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران جزییات پیشنهاد تخفیف بلیت مترو در ساعات خلوت را تشریح کرد.
شنبه 30 مرداد 1395

کیفیت هوای تهران در شرایط سالم است

 کیفیت هوای تهران در شرایط سالم است معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران همچون روز گذشته در شرایط سالم است.
شنبه 30 مرداد 1395

فرماندار تهران تاکید کرد

توجه به بنیان خانواده از مهمترین مسائل فرهنگی است

توجه به بنیان خانواده از مهمترین مسائل فرهنگی است فرماندار تهران با اشاره به لزوم توجه به بنیان‌های خانواده به عنوان مهمترین مسئله فرهنگی گفت: باید با تقویت بنیان خانواده در راستای حل معضلات فرهنگی گام برداریم.
چهارشنبه 27 مرداد 1395

رسم طولانی ترین نقاشی کشور در بوستان رازی تهران

 رسم طولانی ترین نقاشی کشور در بوستان رازی تهران طولانی ترین نقاشی کشور در جاده سلامتی بوستان رازی واقع در منطقه 11 شهر تهران با محوریت کمپین آسمانی آبی زمین پاک رسم شد.
چهارشنبه 27 مرداد 1395

تشدید طرح برخورد با مسافرکش های پلاک شهرستان در پایتخت

 تشدید طرح برخورد با مسافرکش های پلاک شهرستان در پایتخت جانشین رِئیس پلیس راهور پایتخت با تاکید بر موفقیت آمیز بودن طرح برخورد با رانندگان مسافرکش با خودرو پلاک شهرستان در تهران گفت: این طرح استمرار و اجرای آن تشدید خواهد یافت.
چهارشنبه 27 مرداد 1395

بازدید از روستاهای سنگان بالا و پایین و وسط و باغدره به منظور بررسی بافت روستا و طرح هادی

بازدید از روستاهای سنگان بالا و پایین و وسط و باغدره به منظور بررسی بافت روستا و طرح هادی به گزارش روابط عمومی بخشداری کن , کارشناسان مربوطه از روستاهای سنگان بالا و پایین و وسط و باغدره به منظور بررسی بافت و طرح هادی روستا بازدید بعمل آوردند .
سه شنبه 26 مرداد 1395

جلسه کمیته اجرایی و پشتیبانی برگزاری مراسم رژه 31 شهریور برگزار شد

جلسه کمیته اجرایی و پشتیبانی برگزاری مراسم رژه 31 شهریور برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران , جلسه کمیته اجرایی و پشتیبانی برگزاری مراسم رژه 31 شهریور, صبح امروز در فرمانداری تهران برگزار شد.
سه شنبه 26 مرداد 1395