En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

قیمت هرکیلو گوسفند زنده درتهران اعلام شد

قیمت هرکیلو گوسفند زنده درتهران اعلام شد مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: در آستانه عید قربان، نرخ دام زنده به میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد و سقف نرخ هرکیلوگرم گوسفند زنده در میادین عرضه دام تهران 12هزار و 300 تومان تعیین شده است.
چهارشنبه 9 مهر 1393

استراتژی امسال در حوزه آموزش و پرورش کیفی سازی مدارس است

استراتژی امسال در حوزه آموزش و پرورش کیفی سازی مدارس است استاندار تهران گفت:‌ استراتژی امسال در حوزه آموزش و پرورش کیفی سازی مدارس است .
چهارشنبه 9 مهر 1393

دفن اموات در آرامستان های متروکه و متبرکه پایتخت/ بررسی جانمایی آرامستان جدید پایتخت ادامه دارد

دفن اموات در آرامستان های متروکه و متبرکه پایتخت/ بررسی جانمایی آرامستان جدید پایتخت ادامه دارد معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه 140 آرمستان متروکه و متبرکه در پایتخت وجود دارد گفت: مطالعات لازم برای امکان سنجی دفن اموات در این مکان ها در دستور کار است و بررسی و مکان یابی برای احداث آرمستان جدید پایتخت ادامه دارد.
چهارشنبه 9 مهر 1393

شاخص کیفیت هوای تهران همچنان ناسالم برای گروه های حساس است

 شاخص کیفیت هوای تهران همچنان ناسالم برای گروه های حساس است معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با وجود کاهش میزان آلاینده ها نسبت به روز گذشته همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
سه شنبه 8 مهر 1393

داشتن رابطه مستقیم و صادقانه از محورهای اساسی کار روابط عمومی است

 داشتن رابطه مستقیم و صادقانه از محورهای اساسی کار روابط عمومی است استاندار تهران گفت: داشتن رابطه مستقیم و صادقانه و فهم مشترک یکی از محورهای اساسی کار روابط عمومی است.
سه شنبه 8 مهر 1393

توصيه استاندار به روابط عمومي ها در جلسه شوراي هماهنگي

 توصيه استاندار به روابط عمومي ها در جلسه شوراي هماهنگي نهمين جلسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان تهران با حضور استاندار برگزار شد.
سه شنبه 8 مهر 1393

ساماندهی تقاطع های پایتخت از آبان با اجرای طرح«ایست به احترام قانون»

 ساماندهی تقاطع های پایتخت از آبان با اجرای طرح«ایست به احترام قانون» رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پیش بینی می شود از اوایل آبان ماه طرح «ایست به احترام زندگی» به اجرا در می آید و با این اقدام شاهد ساماندهی تقاطع ها و گذرگاه های عابر پیاده پایتخت خواهیم بود.
سه شنبه 8 مهر 1393نامه دفتر رهبر انقلاب درباره فضای سبز تهران

<br /><br />نامه دفتر رهبر انقلاب درباره فضای سبز تهران دفتر مقام معظم رهبری در نامه‌ای به شهردار تهران، وزیر راه و شهرسازی، وزیر کشور، استاندار تهران، رئیس سازمان بازرسی کل کشور و معاون محیط زیست رئیس‌جمهور، تاکید کرد: «اوضاع فضای سبز و باغ‌های شهر تهران مساعد نیست.»
سه شنبه 8 مهر 1393

شاهد نزول اخلاق در جامعه ميليوني تهران هستيم

شاهد نزول اخلاق در جامعه ميليوني تهران هستيم معاون سياسي، اجتماعي استاندار تهران گفت: مسائل اجتماعي و فرهنگي در تهران در شرايط بغرنجي قرار دارد و متاسفانه شاهد نزول اخلاق در جامعه ميليوني تهران هستيم.
سه شنبه 8 مهر 1393

استقبال پلیس از ثبت هوشمند تخلفات موتورسیکلتها/ ثبت هوشمند تمامی تخلفات رانندگی تا 3 سال آینده

استقبال پلیس از ثبت هوشمند تخلفات موتورسیکلتها/ ثبت هوشمند تمامی تخلفات رانندگی تا 3 سال آینده رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه هر موتورسیکلتی که فاقد پلاک ملی باشد متخلف است و به شدت با آن برخورد می شود، گفت: از بکارگیری سیستمهای هوشمند برای مدیریت و ثبت تخلفات موتورسیکلت ها استقبال می کنیم و تلاش خواهیم کرد که زمینه تحقق این مهم را فراهم سازیم.
سه شنبه 8 مهر 1393