En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خدمات رایگان شرکت اتوبوسرانی به مناسبت هفتم تیر

 خدمات رایگان شرکت اتوبوسرانی به مناسبت هفتم تیر شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت سالگرد شهدای هفتم تیر به شهروندان خدمات رسانی ویژه و رایگان ارائه می دهد.
چهارشنبه 3 تير 139470درصد ظرفیت مراکز معاینه‌فنی خالیست/ کنترل معاینه فنی خودروها با دوربین‌های ترافیکی

<br /><br />70درصد ظرفیت مراکز معاینه‌فنی خالیست/ کنترل معاینه فنی خودروها با دوربین‌های ترافیکی مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از تشدید برخورد پلیس با خودروهای فاقد معاینه فنی مشمول خبر داد.
چهارشنبه 3 تير 1394

هوای تهران در شرایط ناسالم باقی ماند

 هوای تهران در شرایط ناسالم باقی ماند مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با وجود کاهش تمام آلاینده ها همچنان برای گروه های حساس جامعه در شرایط ناسالم است.
چهارشنبه 3 تير 1394


ناصربخت:
تلاش فرمانداری تهران برای ملغی شدن برخی از مصوبه های زیان بار کمیسیون ماده 5

<br />ناصربخت:<br />تلاش فرمانداری تهران برای ملغی شدن برخی از مصوبه های زیان بار کمیسیون ماده 5 معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران با تاکید بر این که کوتاه ترین و البته مخرب ترین راه برای کسب درآمد در شهر، فروش تراکم و تغییر کاربری است، گفت: فرمانداری تهران در صدد است آن دسته از تغییر کاربری و ساخت و سازهای شهری که بر اساس رای کمیسیون ماده 5 در دوره گذشته مجوز خود را دریافت کرده اند و اکنون اجرا آنها به مصلحت شهر نیست را پیش از ورود به ساخت پروژه ملغی کند.
سه شنبه 2 تير 1394

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران :فرمانداری دغدغه انتقال کارخانه پارس قو از تهران را دارد/ خروج شرکت شهرک‌های صنعتی از پایتخت

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران :فرمانداری دغدغه انتقال کارخانه پارس قو از تهران را دارد/ خروج شرکت شهرک‌های صنعتی از پایتخت معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران با بیان این که انتقال شرکت شهرک‌های صنعتی در دستور کار فرمانداری تهران است، گفت: بررسی انتقال کارخانه پارس قو از تهران تنها یک سال است که به صورت جدی دنبال می‌شود. پس از انجام فرآیند لازم انتقال این کارخانه به طور جدی در دستور کار فرمانداری قرار دارد.
سه شنبه 2 تير 1394

آمادگی شرکت اتوبوسرانی تهران برای انتقال شهروندان به نمایشگاه قرآن

آمادگی شرکت اتوبوسرانی تهران برای انتقال شهروندان به نمایشگاه قرآن شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آمادگی ناوگان حمل و نقل شهری خود برای انتقال شهروندان تهرانی از سوم تیرماه به نمایشگاه قرآن خبر داد.
سه شنبه 2 تير 1394

قلب بافت تاریخی تهران جان دوباره می گیرد

قلب بافت تاریخی تهران جان دوباره می گیرد منطقه 12 به عنوان قلب بافت تاریخی تهران با وجود جاذبه های فرهنگی اجتماعی دارای مشکلات اجتماعی متعددی است و شهرداری تهران در تلاش است با اجرای طرح انضباط شهری جانی دوباره به قلب بافت تاریخی تهران ببخشد.
سه شنبه 2 تير 1394

استاندار تهران: راه اندازی قطارهای حومه ای یک نیاز ضروری شهروندان است

 استاندار تهران: راه اندازی قطارهای حومه ای یک نیاز ضروری شهروندان است استاندار تهران گفت: راه اندازی قطارهای حومه ای در شهرستان های اطراف تهران یک نیاز ضروری و مهم برای شهروندان است.
دوشنبه 1 تير 1394

آب تا پایان تیر گران می‌شود/ برنامه افزایش تعرفه آب پرمصرف‌ها

آب تا پایان تیر گران می‌شود/ برنامه افزایش تعرفه آب پرمصرف‌ها معاون وزیر نیرو با اعلام اینکه به دنبال افزایش تعرفه آب مشترکان پرمصرف هستیم، گفت: آب به‌ شرط تصویب شورای اقتصاد تا پایان تیرماه گران می شود.
دوشنبه 1 تير 1394

کاهش ۷ درصدی قیمت گوشت گوسفندی در میادین شهرداری تهران

 کاهش ۷ درصدی قیمت گوشت گوسفندی در میادین شهرداری تهران مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از کاهش۷ درصدی قیمت گوشت گوسفندی در میادین و بازارها از ابتدای ماه مبارک رمضان خبر داد.
دوشنبه 1 تير 1394