En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رکود بازار مسکن مهمترین عامل وجود 400 هزار خانه خالی در تهران

رکود بازار مسکن مهمترین عامل وجود 400 هزار خانه خالی در تهران نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: 400 هزار خانه خالی در شهر تهران به دلیل فرار از قانون نیست بلکه به دلیل رکود بازار مسکن است.
دوشنبه 14 مهر 1393

اعلام مراکز عرضه دام بهداشتی به مناسبت عید قربان

اعلام مراکز عرضه دام بهداشتی به مناسبت عید قربان مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار با بیان اینکه به مناسبت عید قربان، امسال 29 جایگاه در سطح شهر تهران برای عرضه دام بهداشتی ایجاد شده است گفت: شهروندان می توانند دام سالم و مورد تایید را با قیمت مناسب از این مراکز تهیه کنند.
شنبه 12 مهر 1393

تاكيد استاندار تهران بر استقرار صنايع "هاي‌تك" و جذب سرمايه

تاكيد استاندار تهران بر استقرار صنايع "هاي‌تك" و جذب سرمايه معاون برنامه ريزي و اشتغال استاندار تهران گفت: استقرار صنايع " هاي تك" و جذب سرمايه در اين بخش مورد تاكيد اعضاي شوراي راهبردي مركز جذب و خدمات سرمايه گذاري استان است كه در آينده نزديك به مرحله اجرا در مي‌آيد.
شنبه 12 مهر 1393

مهمترین مشکلات و درخواست‌های تهرانی‌ها از استاندار

مهمترین مشکلات و درخواست‌های تهرانی‌ها از استاندار استاندار تهران گفت : اشتغال از مشکلات مطرح شده توسط مردم در ملاقات‌ها بود و امیدواریم با انجام مکاتبات بتوانیم حداقل انتظاراتی که از دولت دارند را براساس دستوراتی که صادر می شود را چه مثبت و چه منفی پاسخگو باشیم.
شنبه 12 مهر 1393

هوای تهران برای امروز و فردا صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود

 هوای تهران برای امروز و فردا صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود مرکز هماهنگی اطلاع رسانی آلودگی هوای تهران اعلام کرد: هوای این شهر امروز (شنبه) و فردا صاف تا کمی ابری گاهی با وزش باد و در بعد از ظهر در ارتفاعات با افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود.
شنبه 12 مهر 1393

استاندارتهران خواستاراستقبال شایسته از قطار گردشگری اروپایی شد

استاندارتهران خواستاراستقبال شایسته از قطار گردشگری اروپایی شد استاندار تهران از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دیگر سازمانهای مربوط استان خواست از قطار گردشگری اروپایی هنگام ورود به تهران استقبال خوب و شایسته ای به عمل آورند.
شنبه 12 مهر 1393آب آشامیدنی تهران سالم است

<br /><br />آب آشامیدنی تهران سالم است معاون بهداشتی وزیر بهداشت اظهارات ضد و نقیض و تردید درباره سلامت و کیفیت آب شرب تهران را بی اساس خواند و گفت: بررسی مداوم آب تهران به منظور آزمایش میزان نیترات ، کلر و میکروب‌ها انجام می‌شود و نتایج حاکی از آن است که آب آشامیدنی تهران سالم است.
شنبه 12 مهر 1393

مردم فریب برنده شدن پیامکی در مسابقات را نخورند

 مردم فریب برنده شدن پیامکی در مسابقات را نخورند رییس پلیس فتا تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد به پیامک هایی که با عنوان برنده شدن در مسابقات برای آنان ارسال می شود دقت بیشتری داشته باشند و در دام کلاهبردارانی که از این شگرد استفاده می کنند نیفتند.
چهارشنبه 9 مهر 1393

پذیرش خدمات ایرانیان خارج ازکشور بایدبه دور ازسوء ظن وتنگ نظری باشد

پذیرش خدمات ایرانیان خارج ازکشور بایدبه دور ازسوء ظن وتنگ نظری باشد معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران گفت: پذیرش خدمات ایرانیان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و اقتصادی باید به دور از سوء ظن و تنگ نظری باشد و آنان را به استقرار در وطن و یا ارتباط با آن امیدوار کرد.
چهارشنبه 9 مهر 1393

30 درصد از احکام قضایی تخریب‌ ساخت ‌و سازهای غیرمجاز هنوز اجرایی نشده است

30 درصد از احکام قضایی تخریب‌ ساخت ‌و سازهای غیرمجاز هنوز اجرایی نشده است استاندار تهران گفت: ‌تاکنون با حکم قضایی 2300 واحد غیرمجاز در استان تهران تخریب شده است و هنوز 30 درصد از احکام قضایی اجرایی نشده که بزودی اجرایی می‌شود.
چهارشنبه 9 مهر 1393