En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

استاندار تهران: راهپیمایی روز قدس عامل مهمی در تداوم مقاومت مردم غزه است

 استاندار تهران: راهپیمایی روز قدس عامل مهمی در تداوم مقاومت مردم غزه است استاندار تهران گفت: حضور گسترده مردم ایران و دیگر مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس، عامل مهمی در تداوم مقاومت مردم فلسطین جهت مبارزه با رژیم صهیونیستی است.
شنبه 4 مرداد 1393

تمدید مهلت ثبت نام دارندگان دعوتنامه های سهام عدالت

 تمدید مهلت ثبت نام دارندگان دعوتنامه های سهام عدالت مهلت ثبت نام دارندگان دعوتنامه های سهام عدالت تا 31 مردادماه تمدید شد.
شنبه 4 مرداد 1393

ون هاي مناسب سازي شده ويژه معلولان آمد/ كرايه 1000تومان

 ون هاي مناسب سازي شده ويژه معلولان آمد/ كرايه 1000تومان جانشين معاونت توانبخشي بهزيستي استان تهران گفت:معلولان براي تردد در تهران بزرگ از ون هاي مناسب سازي شده استفاده مي كنند.
شنبه 4 مرداد 1393

اعلام اسامی دستگاه های موفق در اجرای طرح عفاف وحجاب

 اعلام اسامی دستگاه های موفق در اجرای طرح عفاف وحجاب اختصاصی/ مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران از ارزيابي مقدماتي وضعيت دستگاه هاي اجرايي در موضوع عفاف و حجاب خبر داد.
شنبه 4 مرداد 1393

پیام استاندار تهران به مناسبت روز قدس

 پیام استاندار تهران به مناسبت روز قدس از سويي سياستهاي استوار و قويم نظام اسلامي همواره در خنثي‌سازي توطئه‌ها و شكست اهداف صهيونيسم تأثيري بي‌بديل داشته كه نمونه آن نامگذاري روزقدس توسط رهبر فقيد انقلاب بوده است.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

فرماندار تهران تاکید کرد: ضرورت رسیدگی به مدارس فرسوده در پایتخت

فرماندار تهران تاکید کرد: ضرورت رسیدگی به مدارس فرسوده در پایتخت

فرماندار تهران تاکید کرد: ضرورت رسیدگی به مدارس فرسوده در پایتخت معاون استاندار و فرماندار تهران با تاکید بر مقاوم سازی مدارس کلانشهر تهران گفت: اکثریت این مدارس فرسوده در مناطق جنوبی تهران قرار دارد و باید بر مقاوم سازی این مدارس توجه شود.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

9 تیر تهرانی ها رکورد زدند / گفته های مدیرتوزیع برق تهران در مورد مشرکین برق

 9 تیر تهرانی ها رکورد زدند / گفته های مدیرتوزیع برق تهران در مورد مشرکین برق مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: تاکنون هیچ‌گونه خاموشی برنامه‌ریزی شده ناشی از کمبود انرژی در تهران اعمال نشده است و درصورت مدیریت مصرف و صرفه‌جویی، خاموشی با برنامه نخواهیم داشت.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

همچون گذشته، همپای ملت سلحشور ایران، در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهیم کرد.

همچون گذشته، همپای ملت سلحشور ایران، در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهیم کرد. فرماندار تهران ضمن تجدید میثاق با مردم مظلوم غزه و حمایت از آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری از مردم شهید پرور شهر تهران دعوت کرد تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دشمنان داخلی و خارجی را ناکام بگذارند.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران: موضوع حجاب و عفاف با تعیین مدت زمان قابل حل نیست

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران: موضوع حجاب و عفاف با تعیین مدت زمان قابل حل نیست رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بحث عفاف و حجاب موضوع گسترده ای است که با تعیین مدت زمان قابل حل نیست.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

بهره برداری از 3 ایستگاه مترو تهران تا مهرماه / مترو به ازگل می رسد

بهره برداری از 3 ایستگاه مترو تهران تا مهرماه / مترو به ازگل می رسد مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه با بیان اینکه عملیات عمرانی خط 3 مترو تهران با سرعت در حال اجرا است گفت: در تلاشیم تا 3 ایستگاه این خط را تا مهرماه تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
چهارشنبه 1 مرداد 1393