En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

افزایش 50 تا 100 تومانی نرخ کرایه اتوبوس های پایتخت/تبدیل60 خط عمومی به خصوصی

 افزایش 50 تا 100 تومانی نرخ کرایه اتوبوس های پایتخت/تبدیل60 خط عمومی به خصوصی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به اعمال افزایش نرخ کرایه اتوبوس های پایتخت از صبح امروز، گفت: از ابتدای امسال 60 خط عمومی اتوبوسرانی به بخش خصوصی واگذار شده که بر اساس قانون افزایش نرخ بیشتری را خواهند داشت.
شنبه 15 فروردين 1394

رشد ۱۰۰ درصدی تورهای تهرانگردی در نوروز امسال

 رشد ۱۰۰ درصدی تورهای تهرانگردی در نوروز امسال مدیرکل سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اعلام اینکه تورهای تهرانگردی نوروز ۹۴ نسبت به سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی داشته است، ابراز امیدواری کرد تا تورهای تهرانگردی به عنوان یک جریان پایدار در شهر تهران ادامه پیدا کند.
شنبه 15 فروردين 1394

هوای پایتخت در شرایط سالم است

 هوای پایتخت در شرایط سالم است معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: با وجود افزایش غلظت آلاینده ذرات معلق، کیفیت هوای پایتخت در شرایط سالم قرار داد اما رفته رفته بر غلظت آلودگی افزوده می شود.
شنبه 15 فروردين 1394

اعمال نرخ جدید تاکسی های تهران از 48 ساعت آینده

 اعمال نرخ جدید تاکسی های تهران از 48 ساعت آینده مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از تعویض برچسب نرخ کرایه در تاکسی ها و ایستگاه های تاکسیرانی شهر تهران تا 48 ساعت آینده خبر داد و گفت: تا آن زمان نرخ های سال 93 به قوت خود باقیست.
شنبه 15 فروردين 1394

تمدید اعتبار آرم های ترافیک 93 تا پایان فروردین/آغاز طرح ترافیک و زوج و فرد خودروها از فردا

 تمدید اعتبار آرم های ترافیک 93 تا پایان فروردین/آغاز طرح ترافیک و زوج و فرد خودروها از فردا رییس پلیس راهور تهران بزرگ از تمدید اعتبار آرم های طرح ترافیک سال 93 تا پایان فروردین خبر داد و افزود: طرح های کنترل محدوده ترافیک و زوج و فرد که با شروع تعطیلات نوروزی تعلیق شده بود از 15 فروردین از سر گرفته می شود.
شنبه 15 فروردين 1394

فرماندارتهران: 89 هزار گردشگر با ستاد خدمات سفر تماس گرفتند

 فرماندارتهران: 89 هزار گردشگر با ستاد خدمات سفر تماس گرفتند فرماندار تهران گفت: بیش از 89 هزار تماس از سوی گردشگران با ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر شهر تهران برای اطلاع از سامانه های گردشگری انجام شده است.
سه شنبه 11 فروردين 1394

گزارش تصویری/ بازدید فرماندار تهران از ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران

گزارش تصویری/ بازدید فرماندار تهران از ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، صبح امروز عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران به همراه ایمان قربانی مشاور فرماندار و رئیس روابط عمومی از ستاد گردشگری نوروزی بازدید کردند.
دوشنبه 10 فروردين 1394

کیفیت هوای شهر تهران در شرایط سالم قرار دارد

 کیفیت هوای شهر تهران در شرایط سالم قرار دارد مرکز هماهنگی اطلاع رسانی آلودگی هوای تهران اعلام کرد: شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد.
يکشنبه 9 فروردين 1394

هوای پایتخت دوشنبه بارانی می شود

 هوای پایتخت دوشنبه بارانی می شود مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: بارش باران گاهی با رعد و برق برای اوایل شب یکشنبه و روز دوشنبه در استان تهران پیش بینی می شود.
يکشنبه 9 فروردين 1394

اسکان میهمانان نوروزی در مدارس شهر تهران از مرز30هزار نفر روز گذشت

 اسکان میهمانان نوروزی در مدارس شهر تهران از مرز30هزار نفر روز گذشت استانداری تهران اعلام کرد: میزان پذیرش مسافران نوروزی در مدارس شهر تهران با افزایش چشمگیر نسبت به سال قبل، از مرز 30 هزار نفر روز گذشت.
يکشنبه 9 فروردين 1394