En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آمادگی 100 درصدی فرمانداری تهران برای کمک به پیشگیری از اعتیاد

آمادگی 100 درصدی فرمانداری تهران برای کمک به پیشگیری از اعتیاد فرماندار تهران با بیان اینکه فرهنگ سازی بهترین راهکار مبارزه با اعتیاد است، گفت: برای پیشگیری از اعتیاد در پایتخت آمادگی 100 درصدی داریم.
چهارشنبه 19 فروردين 1394

تهران در شرايط اضطرار آلودگی صوتی/ پرسروصداترين مناطق پایتخت

تهران در شرايط اضطرار آلودگی صوتی/ پرسروصداترين مناطق پایتخت رئيس ستاد محيط زيست و توسعه پايدار شهرداری تهران با بيان اينكه آلودگی صوتی در شهر تهران ۱۵ تا ۲۵ دسیبل فراتر از حد مجاز است گفت: شهر تهران در شرايط اضطرار آلودگی صوتی قرار دارد.
چهارشنبه 19 فروردين 1394

بیش از 13 میلیون ایرانی با نام و القاب حضرت فاطمه (س)

بیش از 13 میلیون ایرانی با نام و القاب حضرت فاطمه (س) مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ثبت احوال کشور گفت: براساس آمار پایگاه اطلاعات جمعیت این سازمان تا کنون بیش از 13میلیون نفر با نام و القاب حضرت فاطمه (س) نامگذاری شده اند.
چهارشنبه 19 فروردين 1394

حذف فروش حضوری آرم طرح ترافیک روزانه/افتتاح ایستگاه های جدید مترو

حذف فروش حضوری آرم طرح ترافیک روزانه/افتتاح ایستگاه های جدید مترو معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، از حذف فروش حضوری آرم های طرح ترافیک روزانه و هفتگی از ابتدای سال جاری خبر داد.
چهارشنبه 19 فروردين 1394

کیفیت هوای تهران در شرایط پاک قرار گرفت

کیفیت هوای تهران در شرایط پاک قرار گرفت معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای پایتخت که روز گذشته سالم بود امروز با کاهش میزان آلاینده ها در شرایط پاک قرار گرفت.
چهارشنبه 19 فروردين 1394


بارش‌هایی که تهران را نجات داد/
خروج پایتخت از شرایط فوق بحرانی خشکسالی/وضعیت ذخایر آب ۵ سد تهران

<br />بارش‌هایی که تهران را نجات داد/<br />خروج پایتخت از شرایط فوق بحرانی خشکسالی/وضعیت ذخایر آب ۵ سد تهران یک مقام مسئول در وزارت نیرو گفت: بارندگی های اخیر باعث شد تا وضعیت ذخایر آبی از شرایط فوق بحرانی خشکسالی به بحرانی بازگردد؛ با این وجود تنها ۴ درصد حجم مخزن سد لار در شرق تهران از آب پُر شده است.
سه شنبه 18 فروردين 1394

تقدیر از 1000 مادر شهید در روز مادر

تقدیر از 1000 مادر شهید در روز مادر رییس کمیته نامگذاری شورای شهر از تقدیر از مادران شهدا در روز مادر خبر داد.
سه شنبه 18 فروردين 1394

کتاب عصر روابط عمومی به بازار نشر آمد

کتاب عصر روابط عمومی به بازار نشر آمد کتاب عصر روابط عمومی تالیف ایمان قربانی مشاور فرماندار تهران در اختیار علاقمندان قرار گرفت.
دوشنبه 17 فروردين 1394

فرماندار تهران : باید کاری کرد انتخابات آخر سال با شکوه برگزار شود .

فرماندار تهران : باید کاری کرد انتخابات آخر سال با شکوه برگزار شود . فرماندار تهران گفت : با توجه به برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در اواخر سال جاری فعالیت های فرمانداری تهران باید جدی تر انجام شود تا منجر به برگزاری انتخاباتی باشکوه شود .
يکشنبه 16 فروردين 1394

فرماندارتهران: افزایش نرخ کرایه ها با مجوزفرمانداری صورت گرفته است

 فرماندارتهران: افزایش نرخ کرایه ها با مجوزفرمانداری صورت گرفته است فرماندار تهران گفت: افزایش میانگین 20 درصدی نرخ کرایه حمل و نقل عمومی تهران که از روز گذشته اعمال شد با تاییدیه فرمانداری صورت گرفته است.
يکشنبه 16 فروردين 1394