En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نجار: مرکز مدیریت بحران کشور در حومه شهر تهران احداث می شود

 نجار: مرکز مدیریت بحران کشور در حومه شهر تهران احداث می شود معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران از تاسیس مرکز مدیریت بحران کشور در تهران به منظور ایجاد تمرکز در برنامه ریزی و تصمیم گیری خبر داد.
دوشنبه 13 مهر 1394

مردم شهر تهران با پیکرهای جانباختگان منا وداع کردند

 مردم شهر تهران با پیکرهای جانباختگان منا وداع کردند مردم تهران در حالی که شعارهای مرگ بر وهابی زائرکش و مرگ بر آمریکا سر می دادندبا چشمانی پر اشک و دلی داغدار با پیکر های جانباختگان فاجعه منا وداع کردند.
يکشنبه 12 مهر 1394

تدابیر ویژه پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری آیین تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا

 تدابیر ویژه پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری آیین تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به منظور برقراری نظم، تامین ایمنی و تسهیل عبور و مرور شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا طرح ترافیکی ویژه ای را اجرا می کند.
يکشنبه 12 مهر 1394

افزایش ساعت کاری خط۳ مترو تا ساعت ۱۹

افزایش ساعت کاری خط۳ مترو تا ساعت ۱۹ مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: ساعت سرویس دهی در خط 3 مترو از ساعت 7 صبح تا 19 افزایش یافت.
يکشنبه 12 مهر 1394

واگذاری انشعاب گاز به ساکنین روستای سولقان از هفته آینده

   واگذاری انشعاب گاز به ساکنین روستای سولقان از هفته آینده دهقانی: با هماهنگی هایی که با دستگاههای مرتبط انجام شده است از هفته آینده عملیات واگذاری انشعاب گاز به ساکنین روستای سولقان انجام می شود .
شنبه 11 مهر 1394

گزارش تصویری/ بازدید بخشدار کن و مدیران ادارت دولتی از روستاهای واریش و وردیج

گزارش تصویری/ بازدید بخشدار کن و مدیران ادارت دولتی از روستاهای واریش و وردیج گزارش تصویری/ بازدید بخشدار کن و مدیران ادارت دولتی از روستاهای واریش و وردیج
شنبه 11 مهر 1394

بررسی مشکلات روستاهای واریش و وردیج پس از سیل تیرماه

   بررسی مشکلات روستاهای واریش و وردیج پس از سیل تیرماه دهقانی : مشکل اساسی روستاهای بخش کن نداشتن زیر ساخت های لازم از جمله راه های ارتباطی مناسب است ، و در صورت تکمیل زیر ساخت ها این بخش پتانسیل زیادی برای توسعه دارد .
شنبه 11 مهر 1394

با تبليغات زودرس برخورد خواهيم كرد

با تبليغات زودرس برخورد خواهيم كرد فرماندار تهران گفت:‌ به دنبال این هستیم تا جلوی هرگونه تجمع غیرقانونی و بدون مجوز گرفته شود و برایمان فرقی نمی‌کند که این گردهمایی‌ها مربوط به کدام گروه و یا جریان باشد.
شنبه 11 مهر 1394

کیفیت هوای تهران سالم است

 کیفیت هوای تهران سالم است سرپرست روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با کاهش ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.
شنبه 11 مهر 1394

مراسم استقبال از جان باختگان فاجعه منا در فرودگاه مهرآباد

مراسم استقبال از جان باختگان فاجعه منا در فرودگاه مهرآباد ادای احترام به جان باختگان فاجعه منا با حضور سران سه قوه جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه مهرآباد تهران برگزار شد.
شنبه 11 مهر 1394