En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بالگرد اورژانس هوایی تهران جان 11 مصدوم را نجات داد

بالگرد اورژانس هوایی تهران جان 11 مصدوم را نجات داد مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه 24 ساعت گذشته روز پرکاری در تقویم اورژانس هوایی تهران بود گفت: در این مدت بالگرد اورژانس جان 11 مصدوم در حوادث مختلف را نجات داد.
سه شنبه 30 تير 1394

پیشنهاد ممنوعیت توزیع میوه‌های خارجی در میادین پایتخت

پیشنهاد ممنوعیت توزیع میوه‌های خارجی در میادین پایتخت رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران پیشنهاد کرد که میوه‌های خارجی در میادین عرضه میوه و تره‌بار پایتخت عرضه نشود.
سه شنبه 30 تير 1394

انتخابات 100 درصد الکترونیکی در پایتخت

انتخابات 100 درصد الکترونیکی در پایتخت عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران از برگزاری انتخابات اسفند ماه در تهران به صورت صد در صد الکترونیکی خبرداد
سه شنبه 30 تير 1394

فرهادي : 8 كشته در سيلاب سولقان تا اين لحظه/ رصد امدادرساني منطقه كن و سولقان از سوي فرماندار تهران/ فرصت 72 ساعته به دستگاه ها در برآورد خسارت ها

فرهادي : 8 كشته در سيلاب سولقان تا اين لحظه/ رصد امدادرساني منطقه كن و سولقان از سوي فرماندار تهران/ فرصت 72 ساعته به دستگاه ها در برآورد خسارت ها نيروهاي امداد و نجات همچنان در حال جست و جو و پاكسازي منطقه كن و سولقان هستند.
سه شنبه 30 تير 1394

پیام تسلیت استاندار تهران به خانواده قربانیان حادثه سیلاب در تهران

پیام تسلیت استاندار تهران به خانواده قربانیان حادثه سیلاب در تهران سیدحسین هاشمی در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان حادثه سیلاب در تهران گفت: بی تردید ادامه امدادرسانی و اصلاح فوری خرابی های به وقوع پیوسته و همچنین رفع مشکلات به وجود آمده در کمترین زمان مورد انتظار جدی است.
سه شنبه 30 تير 1394

مهدوي خبر داد: پاکسازی کامل جاده های کن و سولقان/ وضعيت منطقه با همكاري فرمانداري تهران به حالت عادي بازگشت

مهدوي خبر داد: پاکسازی کامل جاده های کن و سولقان/ وضعيت منطقه با همكاري فرمانداري تهران به حالت عادي بازگشت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با اشاره به پاکسازی کامل جاده های منطقه کن و سولقان از گل و لای گفت:وضعيت منطقه با همكاري فرمانداري و بسيج دستگاه هاي مختلف به حالت عادي بازگشته است.
سه شنبه 30 تير 1394

شهرداری برای اجرای طرح انضباط اجتماعی با فرمانداری هماهنگی‌های لازم را انجام دهد/ خانه‌های تاریخی منطقه 12 باید ساماندهی شوند نه تخریب

شهرداری برای اجرای طرح انضباط اجتماعی با فرمانداری هماهنگی‌های لازم را انجام دهد/ خانه‌های تاریخی منطقه 12 باید ساماندهی شوند نه تخریب عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: درباره اجرای طرح انضباط اجتماعی در منطقه 12 گفت: طرح انضباط اجتماعی طرحی است که توسط شهرداری برای شناسایی محله آسیب‌پذیر هرندی آماده شده و در حال اجراست.
دوشنبه 29 تير 1394

۶ کشته در طوفان و سیل تهران/ دستور بررسی خسارات توسط دستگاه ها

۶ کشته در طوفان و سیل تهران/ دستور بررسی خسارات توسط دستگاه ها فرماندار تهران از مرگ ۶ شهروند در طوفان و سیل روز گذشته خبر داد.
دوشنبه 29 تير 1394

خانواده‌های مستاصل را تحت پوشش قرار می‌دهیم

خانواده‌های مستاصل را تحت پوشش قرار می‌دهیم فرماندار تهران گفت: اگر خانواده مستاصلی می‌شناسید که هیچ نان‌آوری ندارند، به ما معرفی کنید و ما آنها را نه از دریچه کمیته امداد یا بهزیستی بلکه از دریچه خودمان تحت پوشش قرار می‌دهیم.
چهارشنبه 24 تير 1394

لزوم حمایت همه جانبه مسئولین از طرح "ساعت تهران "

لزوم حمایت همه جانبه مسئولین از طرح "ساعت تهران " مشاور فرماندارتهران گفت:رمز موفقیت اجرای طرح " ساعت تهران " حمایت همه جانبه مسئولین پایتخت می باشد .
سه شنبه 23 تير 1394