En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کیفیت هوای تهران امشب و فردا با بارش برف و باران بهتر می شود

 کیفیت هوای تهران امشب و فردا با بارش برف و باران بهتر می شود مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: انتظار می رود امشب و فردا با فعالیت سامانه بارشی برف و باران کیفیت هوای تهران که اکنون برای گروه های حساس در وضعیت ناسالم قرار دارد، بهتر شود.
چهارشنبه 8 بهمن 1393


استاندار تهران: طلاق باید دغدغه جامعه و خانواده‌ها شود

<br />استاندار تهران: طلاق باید دغدغه جامعه و خانواده‌ها شود استاندار تهران گفت: طلاق باید دغدغه جامعه، خانواده و نسل جدید شود، خانواده‌ها، محیط‌های آموزشی و صداوسیما در این زمینه نقش مهمی دارند.
چهارشنبه 8 بهمن 1393

آمار طلاق در ۹ ماهه گذشته در تهران ۲۰ درصد افزایش یافته است

آمار طلاق در ۹ ماهه گذشته در تهران ۲۰ درصد افزایش یافته است مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران گفت: برنامه‌های گذشته از سال جاری آمار طلاق ۲۰ درصد افزایش یافته است.
چهارشنبه 8 بهمن 1393

صرفه جویی 10 گرمی هر تهرانی در تولید زباله منجر به تجهیز آزمایشگاه های پایتخت می شود

 صرفه جویی 10 گرمی هر تهرانی در تولید زباله منجر به تجهیز آزمایشگاه های پایتخت می شود معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران گفت: هم اکنون هفت هزار تن زباله در شهر تهران به صورت روزانه تولید می شود که اگر هر شهروند تهرانی روزانه 10 گرم کمتر زباله تولید کند هزینه صرفه جویی شده ناشی از آن می تواند به تجهیز آزمایشگاه های مدارس پایتخت منجر شود.
چهارشنبه 8 بهمن 1393

کیفیت هوای تهران برای گروههای حساس ناسالم است

 کیفیت هوای تهران برای گروههای حساس ناسالم است معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
چهارشنبه 8 بهمن 1393

معاون فرماندار تهران: مناسب سازی فضاهای شهری حق معلولان است

 معاون فرماندار تهران: مناسب سازی فضاهای شهری حق معلولان است معاون فنی، عمرانی فرماندار تهران گفت: مناسب سازی فضاهای عمومی و ساختمان های اداری برای معلولان حق آنان است و تلاش می کنیم این قشر از جامعه به حق خود برسند.
چهارشنبه 8 بهمن 1393

کنترل محدوده زوج و فرد با دوربین‌های پلیس راهور

کنترل محدوده زوج و فرد با دوربین‌های پلیس راهور فرمانده پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز ثبت تخلفات ورود به محدود طرح ترافیک به وسیله دوربین از اول اسفندماه خبر داد.
سه شنبه 7 بهمن 1393

برپایی جشنواره ارگانیک تهران همزمان با دهه فجر

 برپایی جشنواره ارگانیک تهران همزمان با دهه فجر مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از برگزاری جشنواره هفته ارگانیک تهران در دهه مبارک فجر با همکاری انجمن ارگانیک ایران در بوستان گفت‌و‌‌گو خبر داد.
سه شنبه 7 بهمن 1393

راه اندازی اتوبوس های برقی در دو مسیر تهران تا پایان سال جاری

 راه اندازی اتوبوس های برقی در دو مسیر تهران تا پایان سال جاری مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از راه اندازی اتوبوس های برقی در دو مسیر شرق و جنوب شرقی تهران تا پایان سال جاری خبر داد.
سه شنبه 7 بهمن 1393

بسته های تشویقی برای بافت های فرسوده تهران

 بسته های تشویقی برای بافت های فرسوده تهران مدیرعامل سازمان نوسازی شهرتهران گفت: بسته های تشویقی ویژه با حداکثر تسهیلات برای نوسازی بافت های فرسوده تهران در نظر گرفته شده است.
سه شنبه 7 بهمن 1393