En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

واکنش رئیس سازمان امداد و نجات به سخنان یک عضو شورای شهر

واکنش رئیس سازمان امداد و نجات به سخنان یک عضو شورای شهر رئیس سازمان امداد و نجات در واکنش به سخنان یکی از اعضای شورای شهر تهران، گفت: آتش‌نشانی، راهنمایی و رانندگی و اورژانس همزمان با امداد و نجات در محل حادثه حضور داشتند و همه مشغول کار بودند اما این دوستان در زمان وقوع حادثه کجا بودند.
شنبه 3 مرداد 1394

راه اندازی خانه‌های دوچرخه در شمال تهران

راه اندازی خانه‌های دوچرخه در شمال تهران در راستای کمپین آسمان آبی، زمین پاک خانه های دوچرخه محلات برای اولین بار در سطح منطقه 3 راه اندازی شد.
چهارشنبه 31 تير 1394

سرنوشت خودروهای تهران پس از اتمام پلاک ملی «ایران ۹۹»

سرنوشت خودروهای تهران پس از اتمام پلاک ملی «ایران ۹۹» رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به کاهش ۱۲ درصدی تعداد خودروهای نوشماره در سه ماهه نخست امسال، از درنظر گرفتن کد جدیدی برای خودروهای نوشماره پایتخت، پس از اتمام ظرفیت پلاک‌های ملی با کد «ایران ۹۹» خبر داد.
چهارشنبه 31 تير 1394

اولین خانه بازیافت در شرق تهران راه اندازی می شود

اولین خانه بازیافت در شرق تهران راه اندازی می شود شهردار منطقه ۸، از راه اندازی اولین خانه بازیافت در شرق تهران خبر داد.
چهارشنبه 31 تير 1394

حضورمعاون استاندار و فرماندار تهران در ساعات اولیه بحران در منطقه کن و سولقان

حضورمعاون استاندار و فرماندار تهران در ساعات اولیه بحران در منطقه کن و سولقان حضورمعاون استاندار و فرماندار تهران در ساعات اولیه بحران در منطقه کن و سولقان
چهارشنبه 31 تير 1394

3نفر از متوفیان حادثه سیلاب هنوز شناسایی نشده‌اند

 3نفر از متوفیان حادثه سیلاب هنوز شناسایی نشده‌اند سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهر تهران گفت: خانواده‌هایی که نزدیکانشان در حادثه سیلاب مفقود شده‌اند با هماهنگی دستگاه قضایی به مرکز پزشکی قانونی بهشت زهرا مراجعه کنند.
چهارشنبه 31 تير 1394

اعلام اسامی 5 نفر از کشته‌‌شدگان حادثه سیل

اعلام اسامی 5 نفر از کشته‌‌شدگان حادثه سیل مشاور فرماندار تهران و سخنگوی ستاد مدیریت بحران حادثه سیل و طوفان دو روز گذشته از تعیین هویت شناسایی 5 نفر از کشته‌شدگان این حادثه خبر داد.
چهارشنبه 31 تير 1394

آغاز به‌کار "مجتمع فوریت‌های اجتماعی پایتخت" از مرداد

آغاز به‌کار "مجتمع فوریت‌های اجتماعی پایتخت" از مرداد معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران با تاکید بر لزوم تشکیل مجتمع فوریت‌های اجتماعی شهر تهران و ضرورت ایجاد آن، از آغاز به کار این مجتمع در مردادماه آتی خبر داد.
چهارشنبه 31 تير 1394

فرهمندپور: امور بانوان در دستگاه ها نقش به سزايي دارد/تاكيد بر توجه مسئولان به حوزه خانواده و بانوان

 فرهمندپور: امور بانوان در دستگاه ها نقش به سزايي دارد/تاكيد بر توجه مسئولان به حوزه خانواده و بانوان نشست مشاوران امور بانوان فرمانداري هاي استان تهران با حضور فرهمندپور،مشاور وزير كشور در امور بانوان، عيسي فرهادي فرماندار تهران و زهرا ساعي مديركل امور بانوان و خانواده استانداري تهران برگزار شد.
سه شنبه 30 تير 1394

شاخص کیفیت هوای تهران سالم است

شاخص کیفیت هوای تهران سالم است مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با توجه به کاهش میانگین غلظت آلاینده ها در شرایط سالم قرار دارد.
سه شنبه 30 تير 1394