En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو


در بازدید سرزده استاندار تهران از بیمارستان شریعتی مطرح شد؛

توسعه بیمارستان شریعتی با کمک استانداری تهران/ آب شرب شهر تهران هیچ مشکلی ندارد

<br />در بازدید سرزده استاندار تهران از بیمارستان شریعتی مطرح شد؛<br /><br />توسعه بیمارستان شریعتی با کمک استانداری تهران/ آب شرب شهر تهران هیچ مشکلی ندارد صبح امروز یکشنبه استاندار تهران از بخش‌های مختلف بیمارستان شریعتی بازدید کرد و در جریان مشکلات پرسنل بیمارستان و بیماران قرار گرفت و در نشستی که با پرسنل بیمارستان داشت در خصوص راه اندازی همراه سرای بیمارستان تا سال آینده و قرارگیری زمین برای توسعه بیمارستان تصمیماتی را اتخاذ کرد.
يکشنبه 9 آذر 1393

افتتاح مدرسه اهدایی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در روستای سولقان با حضور فرماندار تهران

افتتاح مدرسه اهدایی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در روستای سولقان با حضور فرماندار تهران 998 هدیه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مناطق محروم کشور امروز همزمان در سراسر کشور افتتاح رسمی شد.
يکشنبه 9 آذر 1393

دیدارمشاور فرماندار تهران با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

دیدارمشاور فرماندار تهران با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی مشاورفرماندارتهران وسرپرست دانشگاه آزاداسلامی واحدتهران مرکزی باهدف ایجاد بستر لازم آموزشی برای ارتقاءدانش مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی دیدارکردند.
يکشنبه 9 آذر 1393

هوای پایتخت در شرایط سالم به سر می‌برد

هوای پایتخت در شرایط سالم به سر می‌برد سخنگوی مرکز کنترل کیفیت تهران از افزایش شاخص و ادامه شرایط سالم در هوای پایتخت خبر داد.
يکشنبه 9 آذر 1393

سبزی و صیفی جات تهران سالم است

 سبزی و صیفی جات تهران سالم است رئیس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: پایش صیفی جات و سبزیجات شهر تهران از هر نظر مورد بررسی قرار گرفته و سلامت است.
يکشنبه 9 آذر 1393

استقرار فضای آرامش در کشور حاصل تلاش دولت و همراهی مردم است

 استقرار فضای آرامش در کشور حاصل تلاش دولت و همراهی مردم است مشاوراستاندار ومدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران گفت: استقرار آرامش درفضای عمومی کشور حاصل تلاش دولت تدبیر و امید و همراهی و همدلی مردم در یکسال اخیر است.
يکشنبه 9 آذر 1393

استاندار تهران: تامین امکانات رفاهی و خدماتی برای معلولان امری ضروری است

استاندار تهران: تامین امکانات رفاهی و خدماتی برای معلولان امری ضروری است استاندار تهران گفت: تهیه و تامین امکانات رفاهی و خدماتی در راستای حمایت از جامعه معلولان کشور به ویژه در استان تهران امری مهم و ضروری است.
يکشنبه 9 آذر 1393

طرح ویژه ساماندهی تردد وسائط نقلیه در محدوده بازار تهران اجرا می شود

 طرح ویژه ساماندهی تردد وسائط نقلیه در محدوده بازار تهران اجرا می شود رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح ویژه ساماندهی عبور و مرور وسائط نقلیه بخصوص موتورسیکلت ها، در منطقه 12(بازار) تهران اجرا می شود.
شنبه 8 آذر 1393

۵۰ درصد مدارس پایتخت نیازمند نوسازی و مقاوم‌سازی است

۵۰ درصد مدارس پایتخت نیازمند نوسازی و مقاوم‌سازی است استاندار تهران گفت: ۵۰ درصد مدارس تهران نیاز به نوسازی و استحکام دارد.
شنبه 8 آذر 1393

تهران نیازمند اعتبار 3000 میلیاردی برای مقاوم‌سازی مدارس

تهران نیازمند اعتبار 3000 میلیاردی برای مقاوم‌سازی مدارس استاندار تهران با بیان اینکه تهران برای نوسازی، مقاوم‌سازی و ساخت مدارس جدید نیازمند اعتبار 3000 میلیارد تومانی است، گفت: از خیرین مدرسه‌ساز می‌خواهیم تا اولویت بیشتری برای تهران قائل شوند.
شنبه 8 آذر 1393