En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مختاباد: بحران آب و زلزله پایتخت را تهدید می کند

 مختاباد: بحران آب و زلزله پایتخت را تهدید می کند عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بحران های کم آبی و زلزله تهران را تهدید می کنند گفت: باید برای این مشکلات تدابیری اندیشیده شود.
سه شنبه 19 خرداد 1394

جزئیات فروش فوق‌العاده شهروند در ماه رمضان اعلام شد

جزئیات فروش فوق‌العاده شهروند در ماه رمضان اعلام شد مدیر عامل فروشگاه شهروند جزئیات فروش فوق‌العاده شهروند در ماه رمضان را اعلام کرد.
سه شنبه 19 خرداد 1394اتصال شهرستان‌های تهران به یکدیگر با مترو

<br /><br />اتصال شهرستان‌های تهران به یکدیگر با مترو استاندار تهران در پاسخ به اینکه چرا پرچم در تهران کم است گفت: باید در وزارت خانه ها و دانشگاه ها پرچم ملی نصب شود و این موضوع را پیگیری می کنم.
سه شنبه 19 خرداد 1394

احداث ۴ خط بی‌آرتی در مرکز پایتخت/کاهش ۴۰ درصدی صدور پروانه ساخت

احداث ۴ خط بی‌آرتی در مرکز پایتخت/کاهش ۴۰ درصدی صدور پروانه ساخت به گزارش خبرنگار مهر، عظیم بابایی در نشست خبری با اشاره به پروژه‌های جدیدی که به زودی در منطقه به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: منطقه ۶ یکی از مناطق مهم پایتخت است که میادین مهمی مانند فردوسی، انقلاب و هفت‌تیر در همین منطقه واقع است. جمعیت روز آن یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر و جمعیت شب آن ۳۰۰ هزار نفر است.
سه شنبه 19 خرداد 1394

ظرفیت ADSL در تهران تا پایان سال افزایش می یابد

ظرفیت ADSL در تهران تا پایان سال افزایش می یابد سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: پیش‌بینی می‌شود ظرفیت ADSL در همه‌ی مراکز تهران تا پایان سال افزایش یابد.
سه شنبه 19 خرداد 1394

برچسب معاینه فنی «شهر تهران»، تنها مجوز تردد خودروها در محدوده زوج و فرد

 برچسب معاینه فنی «شهر تهران»، تنها مجوز تردد خودروها در محدوده زوج و فرد مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو گفت: همه خودروهای سبک و سنگین که در استان تهران شماره گذاری شده‌اند و قصد تردد در منطقه رینگ زوج و فرد دارند باید به یکی از مراکز مکانیزه شهر تهران مراجعه کنند.
دوشنبه 18 خرداد 1394

شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد

 شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با توجه به افزایش میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون فراتر از حد مجاز بوده و در شرایط ناسالم قرار گرفته است.
دوشنبه 18 خرداد 1394

آغاز ساخت دومين تونل بزرگ انتقال فاضلاب در غرب تهران

 آغاز ساخت دومين تونل بزرگ انتقال فاضلاب در غرب تهران عملیات اجرایی ساخت دومين تونل فاضلابروي شهر تهران به طول 12 كيلومتر در غرب تهران باسیستم TBM(سگمنت سازی) آغاز شد.
يکشنبه 17 خرداد 1394

یکهزار و200 مسجد برای برگزاری آیین های ماه مبارک رمضان آماده می شوند

 یکهزار و200 مسجد برای برگزاری آیین های ماه مبارک رمضان آماده می شوند معاون هماهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران از آماده سازی یکهزار و 200 مسجد برای برگزاری آیین های ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:برنامه های غبارروبی و تکریم مساجد از فردا آغاز می شود.
يکشنبه 17 خرداد 1394

کشف 500 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 115 سوداگر مرگ در عملیات شبانه پلیس تهران بزرگ

 کشف 500 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 115 سوداگر مرگ در عملیات شبانه پلیس تهران بزرگ فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آغاز طرح انضباط اجتماعی در منطقه 12 گفت: در عملیات شب گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت بیش از 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 115 توزیع کننده و فروشنده این مواد افیونی نیز در این منطقه دستگیر شدند.
يکشنبه 17 خرداد 1394