En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آموزش 16 هزارراننده سرویس مدرسه تا پایان مهر/ صدور کارت شناسایی هوشمند برای رانندگان سرویس

آموزش 16 هزارراننده سرویس مدرسه تا پایان مهر/ صدور کارت شناسایی هوشمند برای رانندگان سرویس معاون فرهنگی و آموزشی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آموزش حدود 16هزار راننده سرویس مدرسه اعم از تاکسی و غیرتاکسی خبر داد.
يکشنبه 23 شهريور 1393

استاندار تهران:‌ مدیران فاسد انتظار حمایت نداشته باشند

استاندار تهران:‌ مدیران فاسد انتظار حمایت نداشته باشند استاندار تهران گفت:‌ احکامی که از سوی قوه قضاییه برای تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز صادر شده است بدون معطلی باید اجرا شود.
يکشنبه 23 شهريور 1393

تهران با تراژدی زیست محیطی رو به رو است

 تهران با تراژدی زیست محیطی رو به رو است رییس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران از ریزگردها به عنوان یکی از مهمترین عواملی که محیط زیست پایتخت را تهدید می کنند، نام برد و گفت: بی توجهی چند ساله به مسائل محیط زیست امروز به یک تهدید زیست محیطی برای تهران تبدیل شده است.
يکشنبه 23 شهريور 1393

استاندار تهران برخورد جدی با متصرفان اراضی عمومی ضروری است

 استاندار تهران برخورد جدی با متصرفان اراضی عمومی ضروری است استاندار تهران مجموع احکام صادر شده و اجراشده در رابطه با ساخت و سازهای غیرمجاز را مناسب و جدی تر ازسال های ماقبل عنوان کرد و گفت: برخورد جدی و قانونی با متصرفان اراضی عمومی ضروری است.
يکشنبه 23 شهريور 1393

جلسه ساماندهی اصناف شهرستان تهران برگزار شد

جلسه ساماندهی اصناف شهرستان تهران برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران جلسه ساماندهی اصناف تهران با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران تشکیل گردید.
شنبه 22 شهريور 1393

بازدید مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی از روستاهای شهر تهران

بازدید مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی از روستاهای شهر تهران به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران صبح امروز سید رحیم مرتضوی مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی فرمانداری تهران به همراه همکاران با حضور در بخش کن و بخش آقتاب شهرستان تهران با بخشدار و پرسنل بخشداری دیدار و از تمام روستاهای تابعه بخش کن و آقتاب بازدید و از نزدیک با مردم، اعضای شورای اسلامی روستا و دهیاران گفتگو و در جریان مشکلات، معضلات و روند ساخت و سازهای روستاها قرار گرفتند و جهت حل مشکلات آنها و پیگیری در این خصوص از مسئولین مربوطه، اقدامات لازم را انجام دادند.
سه شنبه 18 شهريور 1393

فرماندار تهران: هرمنطقه شهرداری تهران به یک مرکز بهداشتی مجهز شود

 فرماندار تهران: هرمنطقه شهرداری تهران به یک مرکز بهداشتی مجهز شود فرماندار تهران گفت: هرمنطقه شهرداری تهران مجهز به یک مرکز بهداشتی و درمانی شود تا بتوان نظارت های مورد نیاز را به طور دقیق اعمال کرد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

آماده‌باش کامل ترافیکی شهر برای اول مهر

آماده‌باش کامل ترافیکی شهر برای اول مهر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه شورای شهر به ارائه گزارش اقدامات این معاونت در راستای طرح استقبال از مهر پرداخت.
سه شنبه 18 شهريور 1393

اعتبار چمران و مسجدجامعی از ریاست شورا نیست

اعتبار چمران و مسجدجامعی از ریاست شورا نیست طلایی با بیان اینکه چمران و مسجدجامعی دو شخصیتی هستند که اعتبارشان را از ریاست شورا به دست نیاورده‌اند، گفت: این دو در واقع به جایگاه ریاست شورا اعتبار بخشیده‌اند.
سه شنبه 18 شهريور 1393

جشنواره ساعت‌های آفتابی برگزار می‌شود

جشنواره ساعت‌های آفتابی برگزار می‌شود مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری جشنواره ساعت‌های آفتابی در تهران خبر داد.
سه شنبه 18 شهريور 1393