En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون استاندار تهران: کسی حق ندارد با طرح شعارهای انقلابی برای دیگران خط و نشان بکشد

 معاون استاندار تهران: کسی حق ندارد با طرح شعارهای انقلابی برای دیگران خط و نشان بکشد معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران گفت: هیچ گروه ، حزب و یا جریانی حق ندارد بدون شناسنامه و تابلوی قانونی و تحت پوشش شعارهای دینی و انقلابی برای دیگران خط و نشان بکشد.
دوشنبه 25 خرداد 1394

استهلال ماه مبارک رمضان از فراز برج میلاد تهران

استهلال ماه مبارک رمضان از فراز برج میلاد تهران مراسم استهلال و رصد ماه، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان با حضور نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری و منجمان در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
دوشنبه 25 خرداد 1394

گرد وغبار آسمان پایتخت را فرا گرفت

 گرد وغبار آسمان پایتخت را فرا گرفت گرد و غبار نسبتا غلیظی صبح دوشنبه آسمان پایتخت را فرا گرفت و مشکلاتی برای گروه های حساس بویژه بیماران تنفسی،قلبی و سالخوردگان ایجاد کرده است.
دوشنبه 25 خرداد 1394

رییس پلیس تهران بزرگ به درجه سرتیپ تمامی ارتقا یافت

 رییس پلیس تهران بزرگ به درجه سرتیپ تمامی ارتقا یافت سردار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با موافقت فرماندهی معظم کل قوا به درجه سرتیپ تمامی نائل شد.
دوشنبه 25 خرداد 1394

تمهیدات لازم برای ورود دوچرخه برقی به تهران فراهم شود

تمهیدات لازم برای ورود دوچرخه برقی به تهران فراهم شود رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر گفت: ایجاد زیرساخت‌های لازم برای به کارگیری دوچرخه برقی به منظور کاهش تهدیدهای آلودگی صوتی تهران ضروری است.
يکشنبه 24 خرداد 1394

معاون فرماندار تهران: عزت و امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است.

معاون فرماندار تهران: عزت و امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است. معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران گفت: عزت ، شرف ، استقلال و امنیت کنونی کشور مدیون فداکاری شهدا است.
يکشنبه 24 خرداد 1394

کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس در شرایط ناسالم است

 کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس در شرایط ناسالم است مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای شهرداری تهران گفت: شدت وزش باد به همراه گرد و خاک در روز گذشته که افزایش آلودگی ناشی از غلظت ذرات معلق در هوا را در پی داشت موجب شد تا شاخص کیفیت هوای تهران اکنون برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار گیرد.
يکشنبه 24 خرداد 1394

توزیع روزانه بیش از 2300 تن میوه و تره بار ، محصولات پروتئینی و لبنی در ماه رمضان

توزیع روزانه بیش از 2300 تن میوه و تره بار ، محصولات پروتئینی و لبنی در ماه رمضان مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع روزانه بیش از 2300 تن میوه، سبزی، فرنگی، محصولات پروتئینی و لبنی و سایر محصولات در میادین و بازارهای سازمان در ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: اكيپ‎هاي سیار نظارتي در قالب طرح ضیافت ویژه ایام ماه مبارک رمضان به منظور خدمات رسانی مناسب به شهروندان تشکیل شده است.
يکشنبه 24 خرداد 1394

ایستگاه متروی عبدل آباد آماده بهره برداری است

 ایستگاه متروی عبدل آباد آماده بهره برداری است مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران و حومه با بیان اینکه ایستگاه متروی عبدل آباد آماده بهره برداری قرار گرفته افزود: در روزهای آینده شاهد افتتاح این ایستگاه مترو خواهیم بود.
يکشنبه 24 خرداد 1394

زمان اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در پایتخت تا پایان تابستان یک ساعت کاهش یافت

 زمان اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در پایتخت تا پایان تابستان یک ساعت کاهش یافت جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش زمان اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد از امروز(شنبه) تا پایان تابستان در پایتخت خبر داد و گفت: از امروز زمان پایان اجرای طرح زوج و فرد از ساعت 19 به 18 کاهش می یابد.
يکشنبه 24 خرداد 1394